www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Doze


Guest Don MaXxX
 Share

Recommended Posts

Acum am citit ca tu defapt ai vrut sa ne arati cam cum s-ar traduce "clean" si i-ai zis "curat"... bv... nota 10 la lb engleza! :) dar la cantat?... ei hai, acum serios... incercarea moarte n-are... kitaristii insa...?... sti legion... unii te pot insulta pe forum... n-ai vrea sa vezi insa ce se intampla pe scena... :)

 

 

gata... io ma retrag din discutie... deja am ras destul... legion... sa-mi trimiti si mie un sample cu dozele alea curate (tras de tine), clean, bonux, lenor... cum sunt ele... poate-mi iau si io :)

Edited by LORD-C
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest Legion
Acum am citit ca tu defapt ai vrut sa ne arati cam cum s-ar traduce "clean" si i-ai zis curat... bv... nota 10 la lb engleza! :) dar la cantat?... ei hai, acum serios... incercarea moarte n-are... kitaristii insa...?

 

Ai vreo problema cu mine domnu ?

Care e chestia, te plictisesti acasa si te-ai gandit sa te iei de cineva pe forum, sau cum ?

Link to comment
Share on other sites

Nuu...intentia lui a fost sa provoace. :)

 

 

Si intr-adevar ar trebui sa te gandesti cine e de vina daca nu esti in stare sa reglezi un efect. Efect pe care altii sunt capabili sa cante si sa aiba tonuri bune. Asa e obisnuinta la tras concluzii. Daca nu poti sa faci un ton , scula e naspa si tu esti perfect. De ce nu te-ai suparat si cand ai pus din prima mana pe chitara, ca nu canta. Desteptule ! :)

 

 

Hm, asa o fi cum zici tu...as vrea ca totusi sa nu se fi sters topicul, sa-l poti reciti si sa iti aduci aminte. NU m-am legat de ce canti tu, doar ca atitudinea asta de very important person atotstiutoare, jignitoare si invincibila nu mi se pare corecta.

Deja abuzezi de cuvinte...nu te-am jignit! Degeaba esti mai in varsta daca te comporti ca un adolescent. Se pare ca ai uitat ce ai spus atunci si continui sa fii arogant. Sincer, imi cer scuze ca am deschis gura, puteam sa tac...Oricum, asa cum continua topicul n-ar fi de mirare sa trebuiasca sa apelezi din nou sa ti se stearga topicurile. O zi buna, prefer sa-i las pe cei care stiu sa vorbeasca ontopic. Imi cer scuze fata de cel care asteapta sfaturi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Legion

Hmmmm....

Nu tin minte sa fi comentat vreodata pe marginea aptitudinilor (sau a lipsei aptitudinilor) mele la chitara.

Am crezut ca discutia e despre doze.

 

Acuma se pare ca a devenit despre orgolii ranite...

Va las sa va calmati.

Beti o bere, iesiti un pic la aer. Eu am lucruri mai bune de facut decat sa ma cert cu indivizi cu maturitatea emotionala a unor copii de gradinita.

 

Cine a vrut a inteles ce-am vrut sa zic. Cine nu, n-am ce sa-i fac.

Link to comment
Share on other sites

Ai vreo problema cu mine domnu ?

Care e chestia, te plictisesti acasa si te-ai gandit sa te iei de cineva pe forum, sau cum ?

 

 

putin... dar mai e loc :)

 

cat despre maturitate emotionala ori lipsa ei, nici nu poate fi vorba... eu te rugam sa-mi "dovedesti" calitatile acelor doze... serios... vreau si eu dar nush ce vreau... si doar tu ma poti indruma catre "iluminare"... aprospos de iluminare... au si leduri in locul pot-urilor :) ?

Edited by LORD-C
Link to comment
Share on other sites

Nu nu nu nu...stai asa AddRien. Adica anglo-francez...adauga nimic. :) Nu incerc decat sa pun degetul pe rana si pozitia mea NU o datorez nimanui decat MIE.

Tu vezi ca sunt arogant sau cum zici din cauza unor complexe care le ai.

 

Forumul asta nu poate merge bine si nu poate dezvolta o comunitate sanatoasa de chitaristi si viitori chitaristi pana nu se elimina uscaturile. Adica anumiti baieti care sunt atat de tari incat nimeni nu le ajunge la nas. Nici macar un Aldea, Totu sau Gram.

Link to comment
Share on other sites

Nu nu nu nu...stai asa AddRien. Adica anglo-francez...adauga nimic. :) Nu incerc decat sa pun degetul pe rana si pozitia mea NU o datorez nimanui decat MIE.

Tu vezi ca sunt arogant sau cum zici din cauza unor complexe care le ai.

 

Forumul asta nu poate merge bine si nu poate dezvolta o comunitate sanatoasa de chitaristi si viitori chitaristi pana nu se elimina uscaturile. Adica anumiti baieti care sunt atat de tari incat nimeni nu le ajunge la nas. Nici macar un Aldea, Totu sau Gram.

Ti-am zis arogant, pentru ca meriti. Fii si tu mai impaciutor, ca nu ti se duce reputatia, doar nu noi ti-am construit-o, vorba ta. :)

Apropo, "arogant" e inclus chiar in nikname-ul (daca tot ne luam de nicu') tau - steen, de la Malmsteen, "the fuckin best guitarist in the world" (citat de pe tricoul omului responsabil cu gear-ul lui malmi). :(

 

In ceea ce priveste nickul meu, intepretarea e alta...

 

Iti recomand sa iti faci singur un forum, unde o sa fii iubit si nu o sa te contrazica nimeni, unul verde ( a se citi fara uscaturi), cu floricele de ceai pentru calmarea spiritului.

 

NU am nimic cu persoana dumitale, am criticat atitudinea , nu persoana!!!

 

PS Nu mai am de gand sa intervin in topicul asta, asa ca indiferent ce-mi spui (nu ai cum sa te abtii), sa stii ca imi place de tine si iti urez toate cele bune! :)

Link to comment
Share on other sites

1) Bai eu cred ca ati cam intercut masura. Daca aveti ceva de impartit faceti-o barbateste.

2) Discutia a depasit domeniul tehnic acum vreo pagina si ceva.

Am citit toate posturile de aici si nu am gasit nimic concludent. In afara primelor 2 pagini. Inchid topicul, voi va calmati si cititi minunatiile scrise. Maine dimineata il deschid la loc si cu mintea limpede postati daca mai aveti de ce.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.