www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

RGC va invita in club Big Mamou


Cosu
 Share

Recommended Posts

Guest rhcp_guitarist

As vrea si eu sa ajung, dar nici eu nu cunosc pe nimeni. Sa fiti friendly da? :)

 

O sa stam ascunsi dupa o usa si o sa te luam prin surprindere si sarim la gatu tau..banii,viata sau chitara :)

 

 

Cred ca vin si eu k Marineatza daca luni chiar e greva :)

Link to comment
Share on other sites

Guest cdaugustin

salve!

 

bai, cu putin noroc ajung si eu (daca ma fac bine)(ca is cam bolnav)(dar ca aceeasi idee, nu prea cunosc oamenii :) )

Link to comment
Share on other sites

Iata ca a venit momentul sa va comunicam si programul serii de duminica. Asa ca :

 

18:30 - Ora de la care va asteptam sa apareti in Big Mamou;

19:30 - Concert : Straight Shot, HB, Legacy;

22:30 - Tragerea la sorti a premiului;

23:00 - Jam Session;

 

Trupele vor fi despartite de mici pauze de rearanjare a sculelor.

 

Va asteptam!

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

Bravo ma!!! bine ca va intalniti voi acolo cu totii si prostii stau la colojvarum... poate la anu va intalniti la cluj sau satu mai bine cu banii si va fac o vizita sau... ma mut eu la bucale... :) Hai distractie faina... o sa ma gandesc la voi

Link to comment
Share on other sites

Guest DragonFlame

Damn it ! Toate lucrurile bune se intampla in Bucuresti. Misto sa stai akasa si sa-ti dai cu chitara in cap ca nu poti sa vii :)

Link to comment
Share on other sites

Din pacate din mari probeleme de sanatate,nu voi putea sa ajung si eu... :):):):(B);):o;);):o

Insa sper iulia,dar si ceilali sa aveti ce sa imi povesti!

Link to comment
Share on other sites

Eu am plecat in jur de 10.30 pentru ca prietenul meu avea ratb-ul de prins si nu am vrut sa raman singur. A fost misto, mie mi-a placut, doar ca am stat "izolat" pe un scaun nu am apucat sa cunosc pe nimeni, decat pe Cosu care m-a asteptat la intrare (merci apropo).

 

Mi-a placut cum a cantat HB, mai ales coverul Enter Sandman, a fost frumos ce pot sa spun, doar ca as fi stat mai mult dar nu aveam cu cine, si nu sunt genul care se baga in seama singur... Sper sa va cunosc pe toti data viitoare.

Link to comment
Share on other sites

Guest om__bun

fratilor..va rog frumos sa puneti si voi niste poze.....sa vedem si noi cum v-ati distrat....pls...

 

p.s. am auzit de la Alex ca s-au facut poze..poate nu puneti si voi cateva zeci pe site..sa nu zic sute...sa vedeti ce va urechez... :)

Edited by om__bun
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.