www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[concurs]fac Cadou Un Pedalboard


dani
 Share

Recommended Posts

m-am decis cu ocazia anului nou, ca tot se fac in perioada asta tot felul de cadouri, sa ma ofer sa construiesc un pedalboard cu tot cu case unuia dintre utilizatorii acestui forum:)

 

nu stiu cui de aceea cer ajutor din partea adminilor pt a ma hotara:)stiu doar ca simt sa fac gestul acesta:)nu stiu cum sa fac departajarea:(

 

 

singura chestie pe care o va suporta cel ce va benificia de pedalboard sunt: costurile de transport si materialele(lemnul si mocheta) care vor ajunge max pana in 50Ron:)

 

asha ca...rog pe cei ce nu,au si-si doresc asha ceva,sa se pronuntze aici:)

 

numai bine ...Dani.

 

Il rog pe userul Nosferatu sa nu se bage aici deoarce ai voi face si lui unul cadou de ziua lui:)

 

Download Backingtrack Concurs Pedalier

 

Piese postate pana acum:

 

Bau bau

Al3x_skater

Mammoth_mark

Soulmaster

PunXter d(:))b

Nosferatu

 

 

Ultima actualizare 11:39PM 9.01.2008

Edited by Cosu
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

m-am decis cu ocazia anului nou, ca tot se fac in perioada asta tot felul de cadouri, sa ma ofer sa construiesc un pedalboard cu tot cu case unuia dintre utilizatorii acestui forum:)

 

nu stiu cui de aceea cer ajutor din partea adminilor pt a ma hotara:)stiu doar ca simt sa fac gestul acesta:)nu stiu cum sa fac departajarea:(

 

 

singura chestie pe care o va suporta cel ce va benificia de pedalboard sunt: costurile de transport si materialele(lemnul si mocheta) care vor ajunge max pana in 50Ron:)

 

asha ca...rog pe cei ce nu,au si-si doresc asha ceva,sa se pronuntze aici:)

 

numai bine ...Dani.

 

 

 

Il rog pe userul Nosferatu sa nu se bage aici deoarce ai voi face si lui unul cadou de ziua lui:)

 

:):):)

Link to comment
Share on other sites

wierdguy-poate pana te decizi tu inca o sa mai fie valabila oferta asta:)daca nu...un pedalier cu tot cu ..carcasa 2 milioane ...iar cu tot cu multialimentator...3 mil:)

 

addRien-suna bine...idei sunt...dar nu cred ca am momentan posibilitatea de a trage piesa respectiva.Mi-ar trebui un calculator bun si nici nu prea mai am efecte acum:(

 

daca ai ceva facut ..let me know:)

 

lista continua:)

Link to comment
Share on other sites

In primul si in primul rand :) pentru gest si pentru pedalboarduri...keep up the good work dude :)

Ma inscriu si eu pe lista de doritori, pentru ca de ceva timp simt nevoia unui pedalboard ( m-am saturat sa stau nuj cat timp sa scot efectele din cutii si sa le leg, etc ), insa nu am avut nici timpul sa mi-l fac, nici banii sa mi-l cumpar :) Asa ca daca e, mi-ar prinde foarte bine :(

Link to comment
Share on other sites

wierdguy-poate pana te decizi tu inca o sa mai fie valabila oferta asta:)daca nu...un pedalier cu tot cu ..carcasa 2 milioane ...iar cu tot cu multialimentator...3 mil:)

 

addRien-suna bine...idei sunt...dar nu cred ca am momentan posibilitatea de a trage piesa respectiva.Mi-ar trebui un calculator bun si nici nu prea mai am efecte acum:(

 

daca ai ceva facut ..let me know:)

 

lista continua:)

 

dani, nu e obligatoriu sa il faci tu. Sunt atatea site-uri cu BT-uri. N-are niciun rost daca zici ca e si dificil. :)

Link to comment
Share on other sites

ce de activitate...barbu a vrut sa zica ca cel ce va primi pedalierulva primisi o pedala de overdrive:)cred ca e un danelectro pastrami sau ceva de genu:)

 

in legatura cu negativul...poate pana maine reushesc sa iau unul...momentan nu prea am timp:)daca aitu timp raddRien ash fi recunoscator:)

 

lista continua again:)

Link to comment
Share on other sites

La ce data incepe concursul?

Va fi backing track sau se va trage la sorti?

 

Daca trageti la sorti, va dau o idee... faceti un fisier .txt cu numele participantilor, fiecare avand atribuit un numar. Il faceti arhiva cu parola, si-l urcati ca atasament pe forum. Apoi va posta fiecare participant(de fapt n-1) cate 1 numar(care va fi eliminat) pana va ramane unul singur-castigator. Dupa ceea pui parola pe forum ca sa intre fiecare sa vada castigatorul si ca nu au fost "masluite" alegerile :))

 

Stiu ca asa se proceda la clan-warurile la star wars :)

 

LE: daca e cu backing track, cu ce program inregistrez? cu sound recorderul din windows nu pot sa bag efectele din Amplitube, inregistreaza pe clean :)

Edited by Al3x
Link to comment
Share on other sites

dani, a pus bolly un BT care mie imi place foarte mult. Sper ca nu se supara daca il postez. Daca iti place il putem pune pe asta, e destul de abordabil zic eu. Eu am tras ceva deja pe el. :)

pai nu prea e corect pe ceilalti ...u ai avut mai mult timp la dispozitie sa iti faci improvizatia...dar altii...:) nu spun eu ca.....nici macar nu am voie sa ma bag :) au ,sa spunem, 1 saptamana

Link to comment
Share on other sites

mersi death...nu prea imi convine sa nu participi:(

 

addRien...intr-adevar nu e corect fatza de ceilaltzi chestia cu bt-ul pus de tine...o sa ma mai gandesc pana maine cum voi face:)

 

multzumesc lui coco(userul barbu) pt initziativa lui:)se cunoaste ca suntem "frati"...nu vrei sa te inscrii si tu?

 

inca e o mica...confuzie:(...pedalierul va fi construit dupa ce se va cunoaste castigatorul:)il voi face dupa cum doreste el:)

 

 

am o nelamurire:(..care e motivul pt care topicul asta nu e bagat in seama de admini?....ca le-am cerut ajutorul inca din primele topicuri:)daca o fi ceva ce nu e bine sa ne spuna cineva:

 

multumesc celor ce s-au inscris,celor care au adaugat cate ceva,celor care au citit posturile:)cred ca pana la sfarshit voi mai adauga un articol(secret :) )

 

numai bine...Dani.

 

APROOPO...La Multi Ani tuturor userilor si Adminilor:)

Link to comment
Share on other sites

m-am intors...si dupa cum speram...si cun un suport melodic pe care sa va putetzi "desfasura":)

 

sper sa nu fie prea greu(poate e) insa e frumos....apartine unei formatii consacrate si este o piesa cunoscuta:)o sa va dati seama ushor:)

 

se poate inscrie cine vrea...insa fara "magarii"

 

ar fi frumos ca cei care deja au un pedalier sau o pedala de overdrive sa-i lase pe cei care nu au sa incerce insa...nu stiu daca asha va fi.

 

timp de lucru:

azi e vineri...asha ca sper ca pana luni la ora 23:00 sa fie gata:) e destul timp.

 

aveti dreptul la o singura varianta.

 

Improvizatia ce-mi va place mie si lui barbu cel mai mult...va primi un pedalier(ce va fi construit dupa concurs...dupa cerintele acelui ce va reushi), o pedala de overdrive danelectro pastrami overdrive(data de catre barbu(coco)...multumesc pe calea asta)si un strap de chitara cu multe capse facut de mine...

 

sper sa nu fi omis nimic:0daca da...sa ma traga cineva de ureche:)

 

e posibil ca topicul sa fie mutat in alta parte de catre admini...daca da...sper sa fim anuntzatzi:)

 

succes tuturor si sper sa ne distram putzin:)

 

numai bine...Dani

suport_concurs_pedalier.mp3

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.