www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

incercare


Guest arosulescu
 Share

Recommended Posts

Te salut arosulescu ... ma bucur ca pe la urma ai reusit sa postezi aici pe forum ... am primit si eu piesa ta dar vad ca este atasata deja ... imi plac piesele ... ai idei bune si esti un chitarist foarte bun. Sunt convins ca nu o sa intarzie sa apara si alte pareri despre muzica ta. Eu nu vreau sa subliniez decat ca ai idei ...

 

Incearca te rog sa mai sapi pe forum ... fiindca toata lumea asteapta si alte informatii despre tine. Prin ce oras stai, ce varsta ai, de cand rupi chitara asa, ce profesor ai avut ... ai sa gasesti loc pe forum pentru toate aceste intrebari. Si poate ai sa gasesti raspuns si la intrebarile tale. hai bafta multa si bine ai venit.

 

P.S. Daca ai invatat sa atasezi melodii ... iata si locul cel mai indicat in care sa o faci ... http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=16&st=1110

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

sal, am 25 de ani , sunt din Drobeta Turnu Severin dar acum m-am mutat la Cluj pt ca nu am cu cine canta... aici m-am lipit la trupa SEVEN... in fine sper ca poate am sa pot vreodata sa cant aceste piese cu trupa live...

Link to comment
Share on other sites

Guest ionita_din_clejani

bravo, mai baiete! arosulescu, ne-ai dat pe spate cu sunetul si cu virtuozitatea atat de binecunoscuta din stilul lui Vai. bine ai venit, spor la treaba si posteaza cat mai multe piese bune!

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

Va multumesc foarte mult pentru aprecieri. Inteleg foarte bine ca suntem cu totii impresionati de Vai si pricep bine ce vreti sa spuneti... promit sa vin si cu piese de alta factura. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

Salut, iata o piesa la care tin foarte mult, ADICATELEA daca o sa am vreodata o trupa sanatoasa cam asa mi-ar placea sa cantam ( sau si asa ). Spe sa va placa si voua :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

arosulescu daca as canta eu ca tine... as fi fericit!!! m-as crede satriani.

E vorba si de talent.. eu le-am incercat pe toate.. am cantat la bas, ma facusem bunicel, am avut probleme o perioada nu am mai auzit de muzica, acum incerc sa ma refac pe chitara...

offfffff...

nu mane.. e tarziu pentru multi dintre noi.

Ori esti ori nu esti iar tu le ai..

O sa razi dar am pe telefonul meu mp3-urile de la tine..le ascult din cand in cand. Pot sa zic ca e singura chestie de productie romaneasca pe care o ascult pana si in masina... TOT RESPECTUL...repet!!

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

WAW nimeni nu mi-a mai spus asa ceva niciodata ( crede-ma ca am impresionat pe foarte multa lume dar nu la modul asta :) ) . Nu trebuie sa fii uimit. Eu stau pe banii lui mami si nu fac altceva decat asta ...poate voi sunteti ocupati cu tot felul dealte lucruri ... eu sunt enorm de norocos... doar atat

iti multumesc foarte mult dar aici in cluj sunt chitaristi mult mai buni ca mine ( doar ca sunt prea plini de putinul pe care il stiu ca sa posteze pe un forum ... probabil asteapta sa vina Polivalenata la ei... ( si apoi de ce tre sa te crezi ...satriani sau alt erou de tipu asta???)

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

eu postez aceste piese tocamai pentru ca cei ca tine sa nu fie dezarmati de un xulescu care a frecat game si arpegii de i-au sarit toate capacele ci din contra sa puna mana si ei pe chitara si sa se ambitioneze tot mai mult( as minti sa nu recunosc ca ma umflu tot cand citesc mesaje de apreciere... :) )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest arosulescu

bai deci.....m.a lasat fara glas.,....chitara aia suna de iti dai palme si.ti curg zabalele...si tu ai un feeling de nota 11!!!!!!!!!

mah daca va mai prind ca va lasati impresionati asa usor...va sparg ( am piese mai bune... :) )

iti multumesc foarte mult

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.