www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Iron Maiden Canta La Bucuresti In August !


Guest Morrison
 Share

Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest RipperC

Sunt fericitul posesor al biletelor la Iron Maiden marcate #1 si #2 pentru concertul romanesc. Abia cumparate din Diverta, unde deja se vand bilete.

Link to comment
Share on other sites

Guest Blackout

Umbla zvonul ca Trooper va canta in deschiderea celor de la Iron Maiden! Cum Coyotul, Balaurul, Popa, Oscar si John sunt unii dintre cei mai ardenti fani Iron Maiden, cred ca ar fi pe deplin meritat pentru targovisteni sa urce pe scena cu idolii lor!

Link to comment
Share on other sites

Guest RipperC
Umbla zvonul ca Trooper va canta in deschiderea celor de la Iron Maiden! Cum Coyotul, Balaurul, Popa, Oscar si John sunt unii dintre cei mai ardenti fani Iron Maiden, cred ca ar fi pe deplin meritat pentru targovisteni sa urce pe scena cu idolii lor!

 

Sa speram ca nu... M-am saturat sa-i vad pe Trooper peste tot, de parca nu ar exista si alte formatii pe la noi... :)

 

Biletul mi-a fost cumparat de un prieten care se afla din intamplare pe langa un magazin Diverta pe la Obor. Omul a intrat, a cerut bilet la Iron Maiden, aia habar n-aveau (logic) si au sunat la "centru", de unde, evident, le-a fost data unda verde. Si uite asa am luat biletele de la Diverta :)

Link to comment
Share on other sites

Super veste! Cea mai tare trupa din lume ne viziteaza din nou! Cu noul lor album Powerslave! Super! Asta inseamna ca peste 3 ani o sa vad turneul "Seventh Son", si asa nu l-am prins la vremea lui din cauza regimului de atunci.

 

Un mic sfat doar: sa treceti inainte de concert pe la bancomat, ca tricourile obligatorii nu sunt prea ieftine.

Cum zice un vechi prieten, "Run To The Bancomat" :)

 

Stiu ca fanii Maiden nu suporta glumele legate de trupa lor preferata, la fel ca si fanii Manowar. Dar am invatat prea mult azi si nu mai am chef, vreau sa fac si eu o gluma nevinovata.

Hai ca v-am lasat, ma duc sa mai bag niste legi :|

Link to comment
Share on other sites

killahead, ce gluma? :)

Biletul mi-a fost cumparat de un prieten care se afla din intamplare pe langa un magazin Diverta pe la Obor. Omul a intrat, a cerut bilet la Iron Maiden, aia habar n-aveau (logic) si au sunat la "centru", de unde, evident, le-a fost data unda verde. Si uite asa am luat biletele de la Diverta :)

*** astia de la plaza erau prea prosti ca sa sune la centru :) ..intre timp si-a luat toata lumea de la diverta, numai io astept sa-mi vina prin posta :|

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.