www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Iron Maiden Canta La Bucuresti In August !


Guest Morrison
 Share

Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gazon A ! ZGOMOOOOOTTTT !!!! Yeah !

 

Una din cele 5 trupe Must See Before Death [A patra care vine in RO, si a treia pe care o sa o vad :) ]

si care sunt celelalte 4? dupa semnatura ta presupun ca Arch Enemy e una din ele(nu sunt fan dar cred ca e o experienta live neobisnuita sa vezi o femeie cum grohaie mai bine decat multi barbati)

Link to comment
Share on other sites

si care sunt celelalte 4? dupa semnatura ta presupun ca Arch Enemy e una din ele(nu sunt fan dar cred ca e o experienta live neobisnuita sa vezi o femeie cum grohaie mai bine decat multi barbati)

 

Am beneficiat de experienta asta, crede-ma, e scary!

Link to comment
Share on other sites

si care sunt celelalte 4? dupa semnatura ta presupun ca Arch Enemy e una din ele(nu sunt fan dar cred ca e o experienta live neobisnuita sa vezi o femeie cum grohaie mai bine decat multi barbati)

 

Maiden : O sa vina si o sa ii vad [ :) ]

Behemoth : Fost

King Diamond : Fost

My Dying Bride : Au venit dar nu am ajuns, poate o sa mai vina

Arch Enemy : Sper sa apara si prin romania (da, ai nimerit-o :) )

Link to comment
Share on other sites

Guest Breezer

da, chiar o veste de necrezut...pt mine cred ca asta e cel mai mare eveniment de pe la noi,nu Rolling Stones. Maiden cu Bruce,that's what I'm talking about!

Big advice: luati-va bilete cat mai repede,ca se vand nu gluma,pp ca o sa fie si multi straini care o sa-si comande de pe net. Oricum eu am avut surpriza sa gasesc sold out pe site-urile de bilete cu 2 luni inainte de concert cand am vrut sa-i vad in alta tara.

So...go go go for it!

Link to comment
Share on other sites

Guest recrutul
da, chiar o veste de necrezut...pt mine cred ca asta e cel mai mare eveniment de pe la noi,nu Rolling Stones. Maiden cu Bruce,that's what I'm talking about!

Big advice: luati-va bilete cat mai repede,ca se vand nu gluma,pp ca o sa fie si multi straini care o sa-si comande de pe net. Oricum eu am avut surpriza sa gasesc sold out pe site-urile de bilete cu 2 luni inainte de concert cand am vrut sa-i vad in alta tara.

So...go go go for it!

 

Sa fim seriosi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest illidan

da tatah sooper tare vine maiden la bucuresti pe 4 august :) am auzit k cik vine ji metallica da am cautat pe situ lor da n-am gasit nik :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Rayvann

Mi se pare mie sau ziceau initial ca nu expediaza biletele inainte de 15 ianuarie?Azi dimineata m-am trezit cu curierul la usa.

Plus, ieri am primit confirmare ca voi primi biletele in 7 zile. In orice caz, mai bine asa :).

Link to comment
Share on other sites

Guest recrutul

Nu exista un stadion mai mare care sa poata gazdui concere in Buc. Doar Ghencea, dar in niciun caz nu ar vrea Becali. Un stadion mai bun ar fi Dan Paltinisanu din Timisoara. SI totusi cred ca e suficient de 'incapator' stadionul.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.