www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 8 - backing track si inscrieri


Cosu
 Share

Recommended Posts

Guest Baumwolle

Hai ca acum te-ai facut de rahat, scuza-ma ca-ti spun.Melodia este bestiala, este rock, este dura, ce vreti mai mult?Io am inteles ca tu doreai sa fie negative de la melodii pe care tu probabil le canti cu ochii inchisi, dar nu se poate.

Link to comment
Share on other sites

:)))0 hahah ,,,, bestiala my ass . aia-i piesa ???? ..man in toate acele 3 min e aceeasi chestie ...nu schimbare de ritm de armonie de nimik.... se repeta prostiia aia ... over and over and over .. drq hai sa fim seriosi... nu eu m-am facut de rahat k mi-am zis parerea cred k tu esti ala k iti place

 

aa si nu's daca ai observat dar m-am lasat de sporturi deastea .. dueluri cu unii oameni dintre voi...in care cel care vorbeste frumos si lauda pe toata lumea castiga.

Link to comment
Share on other sites

evilpath ..... mai bine lasa'te de sporturi cum ar fi sa acuzi pe altii. dragul meu, numai papagalii si lasii se lasa (cel putin asa de repede). si tot astia zic: "eu am fost cel mai bun, dar n'am fost votat ca nu le place fata mea, sau ca nu'i lingusesc!" sincer, nu am vazut nici un duel in care melodia castigatorului sa fie vizibil macar un pic mai proasta decat alta melodie din concurs. In orice caz, nu am vazut vreo melodie de'a ta mai buna decat cea castigatoare in editia respectiva. de ce nu poti sa'l iei drept exemplu pe baumwolle? el n'a castigat nici un duel, insa e concurentul cu cele mai multe participari la duel. el a inteles despre ce este duelul. nu sa ii critici pe altii. sa iti vezi pozitia comparativ cu ceilalti. din punctul tau de vedere si din punctul celorlalti de vedere. daca chiar nu te intereseaza ce zic ceilalti, sau ti se pare ca au ceva cu tine, poti sa postezi macar sa vezi tu de ce esti in stare pe negativul ala si de ce sunt ceilalti in stare. sa iti faci asadar un clasament din punctul tau de vedere. sa vezi cum progresezi tu si cum progreseaza ceilalti. sper ca nu ai impresia ca esti cel mai tare chitarist de pe acest forum, pentru ca in cazul asta mesajul meu devine nul! totusi, nu uita, putina modestie si poate putina obiectivitate nu te poate decat ajuta. atitudinea ta de pana acu nu e deloc laudabila, mai ales ca nu ai nimic concret de aratat cu degetul.

Link to comment
Share on other sites

si iata venii preo nemultumit ..

1. acuz pe cineva pt k am de ce sa-l acuz...nu inteleg de ce te-ai simtit tocmai tu ..cu care nu am avut nici o treaba pana acum.

2. papagal nu ma simt .pt k eu am un singur scop sa progresses si sa fac ceva din ceea ce am inceput studiu la chitara, si nu acela de a va impresiona pe voi intr-un duel . deci faptul k m-am lasat de participat nu ma face un papagal.. si m-am lasat din doua motive unu m-am saturat de piese lente...si bazate majoritatea pe balade , blues and jazz. am dat o idee cu ce mi-ar place mie ..mi-au sarit oamenii in cap . asta e, am iesit .al doilea motiv unii "cocurenti " . si nu mai vorbesc pe tema asta k evident n-am cu cine..se simte cine nu trebuie si imi sare in cap . k e suparat pe viatza.

3. am vazut mai multe exemple de oameni kre aveau piese mai frumos facute , si cand zic facute ma refer la tot ce reprezinta asta ( modalitate de a canta cat si sound ) ,decat cei care au castigat

4. cred k esti putin dus.. am mai zis .NU VREAU SA VA IMPRESIONEZ PE Voi , nici nu pot sa sa zic k sunt cel mai tare atata timp kt stilul meu difera de majoritatea chitaristilor de aici .. . si cand faceam ceva toata lumea imi sarea in cap cu aceeai chestie ..( faci shread ) ce pot sa zic (stiu ) . ma rog. asta imi place...asta cant .. nu sunt cu bluesul sau cu jazz;ul kiar daca mai studiez asta ..dar doar k studiu si atat nu-mi place sa cant asta..

si cum bine ai observat si tu si restu k "genul" meu de a canta.adik viteza si alte chestii nu place melancolicilor de aici kre vor sa auda melodicitate mai multa...n-am ce face n-am de ce sa continui sa pun piese aici..k apoi sa stau sa ma cert cu fiecare in parte.

deci ..nu stiu de unde ai tu impresia k eu ma cred cel mai tare..

5 . tu zici k nu are cum k eu sa primesc voturi pt k nu sunt agreat ..tocmai ai zis k tu nu ma agreezi si de aici ...clar n-am sa primesc niciodata vot de la tine.

Link to comment
Share on other sites

Domnu evilpath va luptati cu morile de vant. Faptul ca nu vreti sa partitipati la concursul de fata nu va obliga sa scrieti ditamai justificarea. Mai bine pastrati pt dvs acest discurs si ii lasati pe oamenii care vor sa cante sa cante linistiti. Zau ca stricati buna dispozitie a eventualilor participanti.Citind unele mesaje de pe acest thread incep sa plang dupa bytes-ii ocupati de ele pe hdd.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baumwolle

Pune mana pe DEX si invata sa vorbesti ca lumea limba romana, esti intr-un cadru "oficial", nu esti pe malul garlei.Cat despre smiley, este in lista forumului si nimic nu ma impiedica sa-l folosesc.Bafta! :)

Edited by Baumwolle
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.