www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Oaia Neagra


Burb
 Share

Recommended Posts

:) Trupa Oaia Neagra se lanseaza oficial. Cu aceasta ocazie punem si 2 piese ..deocamdata . Asteptam pareri sugestii , injuraturi si nu numai .....

 

Componenta:

 

George Olarescu - vocals

 

Robert Ardeleanu - bass

 

Bogdan Dragomiroiu - drums

 

Tudor Scanteie - guitar

 

Mihai Despan - guitar

 

Adrian Ivascanu - keyboard

 

In acest proiect ne-au ajutat si Catalin Radulescu aka Tzetze la harmonica si Marta Hoban al backing vocals ( Multumim din suflet)

 

Daca va plac piesele puteti sa le si votati la http://www.myband.ro/Oaia_Neagra si cat de curand o sa fie functional si siteul ON (Oaia Neagra :) ) http://oaianeagra.rgc.ro ( cu multumiri staffului RGC)

 

.....la cati mai multi fani si la cat mai multe concerte ...

OaiaNeagra___Turist.mp3

OaiaNeagra___Goana_dupa_aur.mp3

Edited by Burb
Link to comment
Share on other sites

Guest Baumwolle

Ba da, %&**@#$%^&, pe ambele piese solo-urile de chitara se aud undeva haaaaaaaaaaat, in spate, dar asta tine de partea tehnica a inregistrarii si de aceea nu am mentionat-o de la inceput, e oricand reparabila.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
suna f promitator. question: v-ati schimbat vocalul in ultimul timp? ca nu seamana cu ce-am auzit asta-primavara la concert

 

 

Nope. Vocalul este acelasi.

Link to comment
Share on other sites

Suna bine instrumental... temele melodiilor nu ma atrag... aceleasi chestii le-am mai auzit. Felicitari pt realizare si pt munca. parere personala sa nu mi-o luati in nume de rau... am fost obiectiv.

Link to comment
Share on other sites

Foarte tare! Imi place in special ultima, Apus_De_Soare... chiar am ascultat-o pe repeat azi mult :)! Are ceva, o atmosfera... nu stiu, dar m-a dat pe spate!

MULTA BAFTA!

Edited by miky
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.