www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Rgc.ro Si Gibson


s0rin
 Share

Recommended Posts

Guest Baumwolle

WoW! Mie mi se pare o initiativa excelenta si de viitor pentru piata autohtona, in ciuda numeroaselor blamari din partea forumistilor la adresa celor de la MyMusia. Felicitari celor care au incheiat acordul minune!

 

Chiar acum ma apuc sa-mi redactez cererea de inscriere in concurs, asa ca asteptati-va la ceva concurenta! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest InFlames

a incercat cineva pana acum chitarile d pe site-ul asta??si totusi cum de un gibson zakk wylde face numai 230 $ .....insa ibanezul respectiv (k7 - signature korn) ii fake pe fata...sau modelu asta ( http://www.mymusia.com/product_info.php?cP...products_id=38) ii exact forma unei chitari esp insa ii pusa sigla ibanez

Edited by InFlames
Link to comment
Share on other sites

Guest domnul Rig
a incercat cineva pana acum chitarile d pe site-ul asta??si totusi cum de un gibson zakk wylde face numai 230 $ .....insa ibanezul respectiv (k7 - signature korn) ii fake pe fata...sau modelu asta ( http://www.mymusia.com/product_info.php?cP...products_id=38) ii exact forma unei chitari esp insa ii pusa sigla ibanez

Pleaca bai de-aicea! Auzi, "e fake pe fata"! :) Daca nu te pricepi, nu te baga! Chitarele MyMusia sunt de cea mai buna calitate, aproape identice cu originalele. Domnul respectiv face o treaba excelenta si face si treaba de caritate dandu-le la preturi asa de accesibile!

Link to comment
Share on other sites

Guest anghelescu
Inflames fi si tu mai intelegator , la cate chitari face chinezul intr-o zi , mai incurca si el abtibildurile .

exact ...

 

inflames, tu vrei ca totu sa fie perfect? :)

Link to comment
Share on other sites

Pentru cei ce nu s-au prins, va reamintim ca astazi este 1 APRILIE, ziua pacalelilor! Nu exista nici un parteneriat cu My Musia, nu ne ocupam de 'adus' chitare si prin urmare nu e nimic de vandut. Ne cerem scuze celor care si-au facut sperante! Daca vreti sa cumparati Gibson faceti-o doar de la un dealer autorizat, sunt destule falsuri in libertate pe Internet si nu numai!

Multumim celor ce s-au prins dar mai ales multumim celor ce nu s-au prins si care ne-au adus zambetul pe buze.

Cu concursul nu am glumit ! Mai asteptati putin!

-Echipa RGC.ro

Link to comment
Share on other sites

Guest anghelescu

btw, felicitari rgc pt chestia asta, a fost tare de tot.sunt curios ce va fi la anu :) ...daca mai traim pana atunci :)

Link to comment
Share on other sites

Guest gnrmarius

Si eu voiam sa mangai un Ibanez Jem chinezoi, dar se pare ca rgc ne-a facut-o din nou!Bine ca apucasem sa comand o chitara!

Link to comment
Share on other sites

Guest radioman

Mailul ala gibson@rcg.ro chiar exista!!!!

Acu' ar fi funny sa stim cite mailuri s-au primit.

Eu am comandat in limita bununului simt 2 gipsoane si nu mai stiu cate fendere... da' Cosu nu mi-a dat reply :) ce neseriosi astia bre...

Edited by radioman
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.