www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tricourile membrilor RGC


Guest nobigd
 Share

Recommended Posts

Guest rhcp_guitarist

tricoul p care mi l-am luat k pearl jam...mai am unu cadou d ziua mea k rhcp dar n-am poza k el..dar e super tare

post-83-1123256705_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest nobigd

mijto treaba cu tricourile !

 

 

poate gasiti si nijte *fete care sa le poarta cand faceti poazele ar fi mai interesant (sau chiar membrii forumului de gen feminin ) :):)

 

Adi: Oricum suntem reticenti fata de folosirea acelui cuvant pe forum, mai ales cu referire la fiinte umane. Incearca sa te exprimi mai putin stradal aici te rog. Mersi.

 

 

 

sorry dar cuvantul ala exprima totul asa cum trebuie !! :) (era cuvantul potrivit )

Edited by nobigd
Link to comment
Share on other sites

Am purtat in viata mea doar juma' de an tricouri cu formatii (aveam unul cu sex pistols,unul cu exploited si unul cu offspring).Acum mi se pare cam aiurea.Sincer,nu as vrea sa vad pe manelisti fata lui guta sau a Copilului,cum nici ei nu cred ca ar vrea sa o vada pe a lui hendrix,vai,cobain sau alti roacheri.

Link to comment
Share on other sites

Guest marina

Daca se vor face tricouri cu "rgc",abia astept sa port si eu!!Sa ne anuntati,ca sa face mai multa reclama siteului!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Revin... :)

 

Si cum de bine ce ma barbierisem (am rezistat doar o sapt. fara barba si cioc) acum sunt la fel spre oroarea soacra-mii... iaca cu ce tricoi m-am pricopsit. De fapt tricoaie ca mai am unul si pe rosu cu imprimeu alb. Deh, productie proprie, profit si eu de pe urma locului de munca ! :)

Din "pacate" nu am decat o poza cu spatele. Apropo, veniti la concert ? :)

post-169-1127303942_thumb.jpg

post-169-1127303972_thumb.jpg

post-169-1127304019_thumb.jpg

post-169-1127304030_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Eu unul sunt nou in materie de muzica. Sunt la inceput... am o fire conservatoare si nu ma manifest.. nu imi place. Fara plete, tricouri cu capete de mort sau legende. Simplu pe dinafara si frumos pe dinauntru. Music should free people, not enslave them. Dap.. sunt mai ciudatel... sau s-o fi luat de la The Edge :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Johnny I

Iata si viitorul meu tricou ... deocamdata in faza de proiect ...

 

 

 

 

michel, ce tre sa fac pt a intra in posesia unui astfel de tricou?? :)

Link to comment
Share on other sites

michel, ce tre sa fac pt a intra in posesia unui astfel de tricou?? :)

Sa astepti sa mai castig si eu niste bani ca sa-l pot printa pe tricou ... oricum este o actiune personala si nu vreau sa trec peste cei care au inventat marca "RGC". Mai am de lucru de la trecerea de pe hartie pe calculator ... asa ca o sa mai dureze nitel ... mai ales ca trebuie sa fac un desen si pe spatele tricoului ... m-am gandit eu la ceva mai frumos dar este cam greu de realizat la imprimeriile astea de la noi. Oricum, pana la vara mai este... Daca adminii sunt de acord, o sa-l si port ... :)

Link to comment
Share on other sites

Michel, frumos logoul. Eu propun ca astfel sa ajutam RGCul. Adica, niste oameni binevoitori gen michel, sau alti admini de pe rgc, care au timp sa faca astfel de lucruri, sa imprime astfel de tricouri, si sa le vanda aici pe forum.

Din banii castigati de pe urma tricourilor, sa se ofere niste premii mai interesante la fiecare duel. De exemplu, castigatorul unui duel, sa primeasca un set de corzi, sau o curea de chitara, sau ceva de genul :).

Link to comment
Share on other sites

Michel, frumos logoul. Eu propun ca astfel sa ajutam RGCul. Adica, niste oameni binevoitori gen michel, sau alti admini de pe rgc, care au timp sa faca astfel de lucruri, sa imprime astfel de tricouri, si sa le vanda aici pe forum.

Din banii castigati de pe urma tricourilor, sa se ofere niste premii mai interesante la fiecare duel. De exemplu, castigatorul unui duel, sa primeasca un set de corzi, sau o curea de chitara, sau ceva de genul :).

Se discuta aceste lucruri ... totusi orice treaba incepe tot cu bani .. si cum ei nu prea sunt, se misca mai greu ... te asigur ca toata lumea implicata in proiectul asta RGC, si nu ma includ aici pe mine ca am venit de curand, fac tot ce pot sa mearga bine si sa va simtiti bine aici. Deci pana unu alta bagati tricouri aici!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.