www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Pedala Pierduta


Recommended Posts

Desigur, exact asta e si ideea. Nu imi revin mie "laudele", nu eu am gasit-o, sunt doar un intermediar, deoarece cel care a gasit-o nu are acces aici, totusi sper sincer sa rezolvam "cazul". :)

 

Deci, tu ești din Constanța, iar pedala s-a pierdut în București, probabil, unde este și taxi Meridian arondat... Nu vreau să fiu nu-știu-cum, dar sunt un pic confuz,  c-am citit aceeași treabă scrisă de Vlahopol pe facebook, care-a primit pedala de la respectivul taximetrist, în București !

 

Altminteri, intenția e lăudabilă și felicitări !

 

post-10823-0-79794300-1414877462_thumb.jpg

 

.

Edited by ramurel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Deci, tu ești din Constanța, iar pedala s-a pierdut în București, probabil, unde este și taxi Meridian arondat... Nu vreau să fiu nu-știu-cum, dar sunt un pic confuz,  c-am citit aceeași treabă scrisă de Vlahopol pe facebook, care-a primit pedala de la respectivul taximetrist, în București !

 

Altminteri, intenția e lăudabilă și felicitări !

 

attachicon.gif.pagespeed.ce.hPGJFKgqtP.gpedala taxi.jpg

 

.

Hehe, trebuia sa fi citit ori comentariile de pe facebook, ori raspunsurile la acest topic :). Cel care a gasit pedala nu intra pe rgc din anumite motive (care personal nu ma privesc), si m-am oferit sa postez eu in locul lui, cu speranta ca aici sunt mai multi chitaristi si e posibil sa vada cel care a pierdut-o, sper ca te-am lamurit!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.