www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 59 - Backing Track si inscrieri


Cosu
 Share

Recommended Posts

Merci karpi! :)

 

Ce se intampla??? A venit weekendul si tot nu avem inregistrari noi... :)

Haideti ca bt-ul e super misto!!! :)

Rock Rock Rock Rock!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Wierdguy

Monyo, de unde ai invatat sa cant asa? rulezi ! spuneti`mi si mie de unde se invata teorie de chitara.. ca tre sa o mananc pe paine..

:)

Link to comment
Share on other sites

Monyo, de unde ai invatat sa cant asa? rulezi ! spuneti`mi si mie de unde se invata teorie de chitara.. ca tre sa o mananc pe paine..

:)

 

Hmmm... O intrebare la care raspunsul sunt eu si toata povestea mea in sensul ca asa m-am format si asa m-au format toate intamplarile vietii mele ... cat despre teorie in sensul bun al cuvantului habar n-am, stiu ce inseamna un minor sau major o gama pentatonica, minora, majora, etc, dar nu am facut niciodata scoala sau ora particulara... Am fost influentat de fratele meu (profesionist la randul lui) cea ce explica mult din povestea mea ... si in astfel de momente sunt trist pt ca ma gandesc la faptul ca nu exersez ani de zile ci cant din placere cand am timp si chef ... in astfel de momente as dori sa dobandesc cea ce am; sa dezvolt pana la capat viziunea mea despre muzica, dar maine ma apuc sa fac un proiect si las la o parte muzica,sufletul ... (cred ca am baut prea mult si am ajuns intr-o stare mai sensibila) :)

Feelingul este important cea ce descoperi dupa ce exersezi mult si incerci sa exprimi tot ce ai in tine, de fapt cine esti, prin intermediul instrumentului... asta ar fi raspunsul si nu teoria care o stiu...

Cer scuze pt ca am scris prosti personale ... bun haideti bagati sculele in priza (nu aia intre picioare) si cantati sa se bucura sufletul de existenta lui! :)

 

Mai tre sa marturisez ceva : trupa Flashback nu exista decat in viziunea mea... si voi scoate din profilul meu aceasta informatie gresita... Pa

Edited by Monyo
Link to comment
Share on other sites

sper sa va placa

Hmmm... N-am cuvinte!!! :) E de rau nu trebuie sa ma intrebi!

 

 

 

Am scos-o pe negricioasa din cutie cu ocazia asta.

post-3128-1168186048_thumb.jpg

 

Funkadelyk

 

Frumoasa chitara, ma bucur ca te-ai participat dqeeko ai facut o varianta sanatoasa ca de obicei! :)

 

Comentarii mai detaliate sapt viitoare!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.