www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Today
  2. Ai grijă să nu-l curentezi pe vecinul care are aceeași țeavă. Se poate întâmpla.
  3. Vand urmatoarele: Tama HC83BW Roadpro - Stativ girafa cinel - 400 lei Tama HC83BW Roadpro - Stativ girafa cinel - 400 lei Tama HH315D Speed Cobra Velo Glide - Stativ Fus - 500 lei sau toate trei 1200 lei.
  4. Vand urmatoarele: Roland TM-2 Trigger Module - 800 lei Roland RT-30K Kick Trigger - 250 lei Behringer Xenyx Q502USB - 250 lei sau toate trei 1200 lei. (preturile nu sunt negociabile)
  5. Salutare , ma intereseaza ,daca e cazul cumpar eu si platesc si transportul desigur
  6. hardcase vandut,chitara 2900 ron
  7. Legi un cablu de carcasa metalica a ampului si il prinzi de teava de la calorifer, daca ai tevile din fier. Trebuie sa faca contact ferm cu metalul de la teava. Solutie simpla testata.
  8. Locuiesc într-un bloc vechi cu prize posibil fără împământare, prin urmare am o bârâială electrică constantă în amplificator. Noise gate nu ajută, pentru că zgomotul revine pe fundal când încep să cânt. Există vreo soluție ce nu implică refacerea instalației electrice, care oricum nu cred că e posibilă? Am găsit acest prelungitor, dar nu știu dacă ajută pentru nevoile mele: https://www.emag.ro/prelungitor-bachmann-connectus-6-prize-schuko-cu-protectie-pentru-copii-protectie-la-supratensiune-filtru-de-frecventa-si-retea-intrerupator-basculant-bipolar-iluminat-h05vv-f-3g1-5mm-cordon-2m-330-10/pd/EJ8Q2BBBM/
  9. Yesterday
  10. Dangerous and deep Best Regards
  11. Smooth Jazz (Calm-Quiet) #smoothjazz #smoothjazzmusic #smoothjazzguitar Smooth Jazz Collection Best Regards
  12. 3900 pret nou! 4200 cu softcase SKB SC56
  13. Am gasit o husa veche pt chitara, deci nu e nevoie sa platiti si pt o husa in caz de transport
  14. Last week
  15. Las aici cel mai "proaspat" cover al meu. Ma rog, l-am filmat anul trecut in decembrie, dar na, abia acum am reusit sa-i dau drumul pe net: "Ultraviolet" de la ANNISOKAY. Enjoy (or not)
  16. Salutare, Pedalierul are dimensiunile: 81.2 x 40.6 x 8.9 cm și greutatea 2.72kg Vine cu soft case și velcro după cum se vede și în poze. Livrare prin Fancourier cont colector (cumpărătorul plătește) sau predare personală în București. Pe thomann nou este 900 ron, eu cer 700 + livrare.
  17. Salutare, Pedala este în stare foarte bună și funcționează perfect. Livrare prin Fancourier cont colector (cumpărătorul plătește) sau predare personală în București. Nouă se găsește la 569 ron pe thomann, eu cer 400 + livrare
  18. Salutare, Pedala este în stare ideală și funcționează perfect. Are velcro pe spate căci a stat pe pedalboard. Vine cu cutia originală. A stat doar în casă, nu are semne de uzură după cum se vede și în poze. Livrare prin fancourier cont colector (cumpărătorul plătește) sau predare personală în București. Nouă se găsește la 1666 ron pe thomann, eu cer 1400 + livrare.
  19. Vand/schimb Furch D32MM Caut chitara high-end CU CUTAWAY (Taylor, Martin, Furch, Gibson, Maton) sau Gibson Les Paul classic (diferente + -) Furch din 2015, o chitara all solid, all-mahogany, extrem de rara, singura pe care am gasit-o oriunde. Seria 32 este actuala Vintage 2 de la Furch, rebrand-uita, care a avut un limited run de chitare all-mahogany. Este un tonewood extrem de nisat, cu un ton woody, perfect pentru blues, cu o adancime si un darkness foarte pe gustul meu si nu numai. Am avut 4 chitare Martin D15 la viata mea, tot revin la ele. Ce mi-a placut aici este ca avea tot ce avea acel D15 dar cu proiectia specifica unui Taylor bun. Best of both worlds. Am cumparat-o din Germania si este exact modelul de mai jos. Nu ca. Este fix chitara in cauza, cantata de chitaristul magazinului unde am gasit-o. I-am facut un setup low action, vine impreuna cu case-ul Hiscox Furch. Pretul meu este 6900 RON. Trimit oriunde in tara cu avans in prealabil.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.