www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Fusiontroduzione


Guest Corraxe
 Share

Recommended Posts

Guest Corraxe

e o piesa de prin anii 2002-2003 si au fost primele mele experimente fusion ascultati, si daca va place, in curand voi mai pune si alte piese

Link to comment
Share on other sites

Guest Corraxe

Merci pt aprecieri, mai ales celor care nu asculta de obicei fusion, dar totusi mi-au facut complimente. Promit ca in zilele urmatoare voi pune toate piesele mele, incepand cu cele rock (in total sunt 4 albume instrumentale+niste demo).

Pentru cine m-a intrebat de inregistrari, nu am inteles exact la ce te referi? Vrei sa stii ce chitara si amplificator folosesc, sau ce software?

Link to comment
Share on other sites

Guest Corraxe

Da, da-ne ceva detalii despre sculele folosite, ai tras intr-un studio cu amp sau acasa cu procesor, detalii de genul asta.

 

 

chitarele si chitarele bass sunt tot steinberger. din 1998 folosesc numai steinberger

pre amplificatorul si efectele sunt digitech 2120, power ampul este un rivera hammer 320 si boxele sunt vht

si tot a fost inregistrat la mine acasa

Link to comment
Share on other sites

aaa... pai de aiaaa....k ziceai ca tot ai inregistrat acas...ma gandeam io cum dreaq, ca io nu-s capabil sa fac un drum track cat de cat, nici cu slujbe, si la tine suna nu gluma.

keep on rockin

Edited by barbarossa
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.