www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Intrebare (Ebay)


alinu_tau
 Share

Recommended Posts

http://www.ebay.com/itm/KORG-KAOSSILATOR-2-Dynamic-Phrase-Synthesizer-pocketsized-NEW-/151098408755

 

Suna tentant. Cica "Top-rated seller" 100% Positive Feedback...

Eu am mai luat de pe ebay, dar din USA, UK, China si Hong Kong, dar numai de bani putini, deci nu era o problema o teapa de 100 de lei, dar de primit am primit totusi toate produsele.

Acum mie la astia mi se pare dubios de mic pretul produsului, o cam vaga descriere si lipsa poze reale cu produsul in special in ambalajul original. Cam cat de mare e riscul de a primi altceva, sau un produs defect, sau numai o carcasa, o copie chinezeasca sau... nimic? :)

Link to comment
Share on other sites

Daca ai sa te uiti la feedback-uri, ai sa vezi ca au mai cumparat cativa produsul asta de la el si i-au dat calificative foarte bune. Poti sa le dai inclus lor (cumparatorilor) un mesaj si sa-i intrebi daca sunt multumiti dar mi se pare redundant atata timp cat au spus deja asta in feedback-urile lor.

Mai mult decat atat, omul are '100% Positive feedback' la 243 de tranzactii. Ar fi chiar culmea sa fii tocmai tu primul nemultumit. Eu zic ca n-ai de ce sa-ti faci griji.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.