www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Pedalboard-Uri,efecte Si Amplificatoare


Recommended Posts

Salutare,am format acest grup din pasiunea pentru sunet si efecte,aici putem purta discutii despre echipamentele noastre,efecte,pedalboard-uri,amplificatoare,modul in care le folosim si sa facem schimb de opinii(tips&tricks).

 

https://www.facebook...80159382123192/

 

Ar fi placut sa marim acest grup pe facebook unde putem interactiona pe aceasta tema.

Edited by the outsider
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cum ai constatat?

Sa dai copy/ paste o data pe saptamana aici, pe forum, la conversatiile de acolo, sa vedem si noi, fraierii fara feisbuc, cum e cu pedalele astea. :)

 

Şi cu ăia fără internet sau fără cont pe RGC ce naiba facem? Eu zic să le şi listăm şi să strângem nişte bani de curier/poştă/carburant să le ducem foile. De asemenea, trebuie să facem exemplare şi în Braille şi ungureşte.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Şi cu ăia fără internet sau fără cont pe RGC ce naiba facem? Eu zic să le şi listăm şi să strângem nişte bani de curier/poştă/carburant să le ducem foile. De asemenea, trebuie să facem exemplare şi în Braille şi ungureşte.

 

Bine, bine, dar sa nu uitam nici de aia fara chitara si fara pedale! :blink:

Edited by George M.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sau pe ăia care, deși au chitară și pedale, preferă să cânte pe ele, în loc să vorbească despre, pe Facebook.

P. S. Nici eu n-am cont de Facebook.

Nu inteleg de ce atata rautate,nu bag nimanui nimic pe gat,daca aveai facebook si intrai sa vezi despre ce e vorba era ceva,asa stam si fabulam aici si ne dam cu parerea,tipic.mai bine du-te si canta decat sa pierzi timpul aici comentand fara rost despre un grup care nici nu ai sa il vezi din moment ce nu ai facebook si lasa pe restul sa vb despre PE FACEBOOK.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

o intrebare deaca nu deranjez pe cineva

ma intereseaza case sau rack pentru un Fracta axe fx 2 si pedallerul mfc 101

mar interesa ceva rack din plastic si in partea de jos sa pot pne pedalierul plus eventual pedala de volum

sa iasa ca un sertatr si sa pot sa il scot cand doresc usor fara suruburi pedalierul

si sa se inchida frumos, cand se canta sa se deschida sa fie acess la usb si de la axe fx 2 si la mfc

VA MULTUMESC !!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.