www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Este Sau Nu Adaptive_Man Clona A Userului Rgc_Apogee


Oancea Catalin
 Share

Recommended Posts

Ca sa nu mai fiu off/topic in vanzarile userului adaptive_man, am deschis acest topic pentru a elucida acest mister, care sunt convins ca "roade" pe multi. Rog insistent pe toti care au facut afaceri cu acesti useri, sa posteze aici si bune si frumoase ca sa ajungem la o decizie.

Mie personal, ce mi s-a parut dubios la adaptive_man, este faptul ca are asemanari in felul de a posta un anunt de vanzari, ca si rgc_apogee.

Eu astept sa vad ce au altii de spus, doar cei care au colaborat cu unul din cei doi mai sus mentionati, si o sa vin cu argumentele care pe mine mafac sa cred ca este unul si acelasi.

Link to comment
Share on other sites

Guest aaaaaaaaaaaaaaaaa832

eu am spus clar ca o sa fiu tras la raspundere pentru alte persoane

am prezentat dovezi

chiar daca as fi fost amic nu exista vreun motiv sa primesc ban pentru ca nu am tepuit pe NIMENI

Gandindu-ma asa si punand cap la cap unele treburi poate ca de la mixer mi se trage totul , mixer care nu este al meu personal ci e al studioului,poate au vorbit baietii si cu altii sa il vanda.

Repet : placa audio nu vine cu pci424 ca al userului apogee

am sunat , am vorbit , am prezentat o groaza de dovezi , am zis ca ma intalnesc personal cu individul care m-a reclamat doar prin "fler"

Urat din partea adminului sa ia niste decizii total aiurea.

Oancea catalin de ce nu esti BARBAT sa raspunzi la telefon?

Daca in comunitatea deciziile se iau fara dovezi concrete atunci eu ma retrag si va las sa tineti ochii inchisi bifand abuzurile si acceptandu-le !!!!

Atat am avut de spus !

iar pentru COSU daca tot am primti ban macar sterge-mi tot contul , toate conturile si am sa plec pe okazii asa cum mi-ai spus in mesajul din privat.

 

 

NU VREAU SA IMI FAC 10000000 DE CONTURI SA IMI FAC SINGUR DREPTATE SAU SA TE OBLIG SA DAI BAN PENTRU O CLASA INTREAGA DE IPURI BLOCAND ASTFEL ACCESUL ALTOR PERSOANE NEVINOVATE PE ACEST SITE !!!

 

VREAU SA TE UITI MAI BINE LA DOVEZI SI SA ANALIZEZI MESAJUL PE CARE TI L-AM DAT ACUM IN PRIVAT.

Edited by aaaaaaaaaaaaaaaaa832
Link to comment
Share on other sites

hey hotshot... http://forums.rgc.ro...330#entry759380 ... te pomenesti ca ai vrea sa-i urmezi si tu ca deja e prea mult...

Nu-ti inteleg ostilitatea asta fata de postarile mele? Este greu sa le sari din grila daca tot nu iti place ce scriu? Sau vrei cati mai multi tepari pe forum ca acest specimen?

Probabil ca in timp ce eu scriam acest topic, adminul l-a postat in lista neagra si eu nu am vazut. Daca acest topic era in plus, adminul ar fi putut foarte bine sa-l stearga si sa ma anunte prin MP ca s-a adeverit cele spuse de mine. Civilizat, nu? Dar cand vad ca te tot iei de mine mai ca incep sa cred ca-i iei apararea. Legat de partea a 2-a din postarea ta, cred ca o sa imbatranesti inainte de vreme daca stai cu gandul ca intr-o zi ai putea sa ma vezi in lista neagra si apoi sa-mi razi in nas. N-am nimic cu tine si-ti cer acelasi lucru. Daca nu vrei sa te amesteci macar stai deoparte si lasa-i pe altii care au fost pacaliti si inselati ca sa-si spuna parerile.

Oancea catalin de ce nu esti BARBAT sa raspunzi la telefon?

Barbat sunt, dar nu ma mai injosesc sa stau cu tine la taclale. Cum tu sau amicul tau rgc_apogee, refuza sa-mi raspunda la telefon ca sa-mi trimita mixerul inapoi si el "facea pe mortu-n porumb" , la fel si eu ma fac ca ploua cand ma suni. e simplu....ar trebui sa sti asta. BTW, fler-ul meu s-a dovedit a fi bun. Ca esti sau nu rgc_apogee, putin mai conteaza. Cum a zis si adminul, vinzi sculele unui tepar si te astepti ca noi sa te credem om serios?

Edited by Oancea Catalin
Link to comment
Share on other sites

Nu a spus nimeni ca esti tepar si sincer nici nu ma intereseaza dar faptul ca vinzi sculele unuia cu un istoric cel putin discutabil te pune si pe tine intr-o lumina proasta.

Ti-am explicat si pe email ca anunturile de intermediere sunt interzise, lucrul asta fiind mentionat in regulament foarte clar tocmai din motivul asta!

Link to comment
Share on other sites

Guest aaaaaaaaaaaaaaaaa832

Tie oanceaaaaa ti se pare corect sa primeasca ban cineva pentru faptul ca " e posibil sa fie amic cu nu stiu cine"????

Ti-am spus la telefon ca sigur , parca presimteam , ca o sa se ajunga la asa ceva.

Te simti multumit de tine?

Pentru ce crezi ca inist? Nu pentru ca mi se face o nedreptate? Pentru ce am dat ore din viata sa aduc divezi ca e o eroare?

E jenant ce ai facut , penibil !

Nici macar barbatia sa raspunzi la telefon nu o ai

Ai mari probleme psihice din cate se vede.Pentru tine nu conteaza daca ai gresit sau nu persoana , tu vrei sa iti versi nervii de furie si cam atat! Fara suparare dar ai un caracter maniaco-depresiv cu tendinte suicidale.

Scuza-mi tupeul "fantastic" dar iti vorbesc dupa cum imi vorbesti tu !

 

 

COSU daca am primit ban pentru intermediere e altceva si te rog sa modifici postul din banuri si alte chestii.

Totusi puteai sa imi atragi atentia si cam atat.

Banul e 99%dat ca sa te scapi de duredi de cap cu unii useri de pe forum

Eu le inteleg frustrarea dar de ce sa arunce cu pietre in mine cand eu nu am facut absolut nimic sa merit lucrul asta?

L-am injurat mai devreme pe ala de la studioul unde e mixerul de l-am spurcat pentru faza asta ! Probabil sa fi vorbit si cu altcineva despre vanzarea lui,sa fie mai multe sanse pentru vanzare.Ce sa mai ? Mergem mai departe ca oricum prevad ca nu se intampla nimic POZITIV !

 

Ti se pare CORECT ?

Edited by aaaaaaaaaaaaaaaaa832
Link to comment
Share on other sites

Guest serby

Nu stiu ce sa spun dar eu am purtat o discutie civilizata cu userul adaptive_man prin pm despre scule audio si imi pare un om decent, si la locul lui.

Imi pare rau acum sa aflu ca e considerat un "raufacator".

Link to comment
Share on other sites

Guest aaaaaaaaaaaaaaaaa832

Nu stiu ce sa spun dar eu am purtat o discutie civilizata cu userul adaptive_man prin pm despre scule audio si imi pare un om decent, si la locul lui.

Imi pare rau acum sa aflu ca e considerat un "raufacator".

 

Considerat , acuzat dar nu dovedit ! Am prezentat dovezi la greu ca e o eroare si am primit ban !

Nu e frumos deloc .Asta e viata!

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu ce sa spun dar eu am purtat o discutie civilizata cu userul adaptive_man prin pm despre scule audio si imi pare un om decent, si la locul lui.

Imi pare rau acum sa aflu ca e considerat un "raufacator".

Si eu am zis acelasi aspect. Mi-a vorbit civilizat, fara injurii....dar macar sa spuna ca, DA, este mixerul lui apogee si nu a stiut ca acest user incerca tepe pe aici si pe alte forumuri. Dar prea imposibil sa vinzi sculele lui apogee fara sa sti ce fel de om este si ce trecut are.

Link to comment
Share on other sites

Guest aaaaaaaaaaaaaaaaa832

Si eu am zis acelasi aspect. Mi-a vorbit civilizat, fara injurii....dar macar sa spuna ca, DA, este mixerul lui apogee si nu a stiut ca acest user incerca tepe pe aici si pe alte forumuri. Dar prea imposibil sa vinzi sculele lui apogee fara sa sti ce fel de om este si ce trecut are.

 

Prietene eu lucrez cu 2 studiouri din Bucuresti ,suntem cam ocupati. Tu crezi ca eu sunt la fel ca tine sa ma intepe lumea si apoi sa incerc sa dau vina pe altii? Tu esti singurul vinovat si asa iti trebuie daca nu te asiguri.

Eu chem persoanele interesate sa vada aparatele in functiune la studio nu le trimit prin curier decat cunostintelor!

Iti doresc la mai multe tepe pana cand o sa realizezi ca vina e a ta.DOAR A TA!

 

Nu mai arunca cu noroi in altii aiurea pentru ca nu ne cunoastem si nu iti mai permit.Incepi sa devii cam tupeist.Nu ai demonstrat nimic aici decat ce fel de caracter jalnic ai.

Sper ca nu te supara adevarul dar m-ai cam scos din sarite!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.