www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Grosmann


Soulmaster
 Share

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Mircea19

Nu vad de ce n-ar fi pe bune...

 

 

pt ca nu e tocmai simplu de facut:) si in general asta creste pretu unui instrument destul de mult... e ca la masini. pt vopsea metalizata platesti in plus vreo 300 de euro... la chitari nu stiu exact care e diferenta..

Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson

Pe mine nu ma derenjeaza daca nu influenteaza sunetul...

 

Pai influenteaza... un maple top adauga un plus de stralucire sunetului, de aceea o sa vezi marea parde din chitarele din mahon ca au un maple top (flame sau quilt, asta de pinde de gust). Daca ai doar un furnir, nu iti influenteaza sunetu cu nimic si e pus doar ca sa arate marfa...

Link to comment
Share on other sites

Discutia a cam deviat... oricum, va zic maine cum suna :) Ca atunci o primesc ;)

1. asteptam impresii

2. si dupa ceva timp, asteptam impresii dupa ce pui mana pe o CHITARA

 

na, sunt al dreaq :)

Grosule, unde esti mah, ca-mi lipsesti :)

abia astept sa ia man1aku chitara de la tine sa ma dau cu ea :( si sa i-o stric B)

 

iote mah, ca-mi lipseste Grosmann ;)

offffff, sarea si piperu site-ului :o

Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson

Adevaru e ca erau interesante certurile alea... cred ca daca face cridegnosis un studiu intre numaru de hituri si numaru de useri online alaturi de perioada certurilor cu Grosu, o sa se observe ca in momentu ala se atingea peak-ul "aglomeratiei" de pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Guest mateiutzu

pai normal ... uita-te doar la nr. de cititori pe topicul "Basul lui Boro (IRIS)" ... vreo 2000 si ceva .... nici un topic despre grosmann nu a cunoscut atata succes.

dar sau cam terminat cu certurile ...

life goes on :)

Link to comment
Share on other sites

total off-topic:

 

@mateiutzu: bine ca ti-ai pus userbar cu Grosmann ca altfel nu stia lumea :) :)

io cred ca that is the hole point :(

i guess...not so off-topic :)

Edited by tudor.
Link to comment
Share on other sites

dar sau cam terminat cu certurile ...

 

"s-au", moshule, "s-au"

banuiam io ca grosmann si-a luat numai d-astia cu 8 clase ca sa-i plateasca putin....

sictir deplin :)

 

... tre' sa inveti sa "ti se rupa" ...

strange mai tare bandana aia, ca poate cu sinapse mai scurte merge...si nu ti se mai rup creierii la o fraza :)

Edited by malex
Link to comment
Share on other sites

Guest mateiutzu

ce glume pe tine malexe ....

da' poate nu observi ca ii faci reclama gratuita lui Grosmann ... 1.200 de "views" ...

daca tot il urasti atata ... mai bine te-ai abtine ...

 

P.S. Nu-s angajat la Grosmann ... mai fa o vizita la Mama Omida ... ca nu a ghicit bine

Link to comment
Share on other sites

Guest tormentor

no rush .. ca alea expuse nu se vand ... alea sunt de probat ... daca vrei una de acolo, Cristi iti va face una nou nouta :)

 

Fals. Cand mi-am luat bass-ul nici nu m-a intrebat daca il vreau pe ala sau daca vreau sa-mi faca unul nou.

 

P.S. Nu-s angajat la Grosmann ...

 

Zi tu cel putin un beneficiu de pe urma acestei reclame, sau il zic eu

Link to comment
Share on other sites

Mah, daca-s fi in locul lui Soulmaster as ciuli urechile la ce zice jacksonman. Ma intreb cate si ce chitare a testat mateiutzu pana cand s-a lamurit ca Grosmann e chitara perfecta pentru el...

P.S. Domnul Grosu a fost sters din lista mea de "ignored users". Dintr-un singur motiv: am inceput sa-i respect munca.

Link to comment
Share on other sites

"s-au", moshule, "s-au"

banuiam io ca grosmann si-a luat numai d-astia cu 8 clase ca sa-i plateasca putin....

sictir deplin :)

strange mai tare bandana aia, ca poate cu sinapse mai scurte merge...si nu ti se mai rup creierii la o fraza :o

 

 

de fapt e s-a cam terminat cu certurile :(B) gramatica asta... :):) in fine... better luck next time sau, in traducere fonetica ;);) betar la necst taim ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.