www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vrea cineva un schimb?


Guest om__bun
 Share

Recommended Posts

Guest om__bun

Salut.....as avea o propunere...am un amp de 10w yamaha...si ma gandesc sa-l schimb cu unu de 15 sau 20w,evident dau si diferenta omului.....

imi trebuie pentru mai multa galagie....(mai cant cu niste nebuni..si ma cam acopera...) :)

Ampul il am de la chitara...si are reglaj de volum ,bas,si inalte +distors...este in stare excelenta...

Daca vrea cineva sa-l cumpere ar fi si mai bine...dar ma cam indoiesc.... :)

...ce ziceti? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest om__bun

salve...avand in vedere ca alea de la senia de 15 w sunt la vreo 3,5 mil...io m-am gandit la un pret de 3 mil negociabil.....se mai baga cineva? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest om__bun
intra la www.music123.com sa vezi cat costa un amp de 10 - 20W nou. Dupa aia, o sa-ti dai seama ca preturile din magazinele din Romania sunt absolut aberante. Prefer sa dau 60$ pe un ap de 10W adus de afara si nou decat 4 mil pe unul din Romania pe care probeaza toti jmekerii chitarile in magazine.

 

io te cred...dar daca il dau cu cat cereti voi..raman si fara amplificator si fara posibilitatea de a-mi lua unu nou pt ca nu am bani....

daca imi gasiti unu de 15 -20 w cu 1.5- 2 mil..io vi-l dau pe asta cu cat vreti voi..altfel...nu mi se pare corect....

Link to comment
Share on other sites

Guest om__bun
nu o sa iti cumpere nimeni un amp de 10 cu 3 milioane. 1 milion, maxim 1.200.000 este pretul cel mai bun.

 

pai tocmai de aia am propus in primul rand un schimb si in al doilea rand o vanzare....evident daca sculele sunt in aceeiasi stare functionala sunt de acord sa achit diferenta dintre pretul celui pe care-l doresc(de preferat 15-50w) si pretul celui pe care-l posed,preturi care sunt afisate in magazine..ca sa nu iasa nimeni pacalit... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest titus

eu vand 2 combo-uri ff bune de 15w: 1 fender frontman15g si 1 harley benton fiecare la 4mil negociabil...

daca esti interesat asta e nr meu de tel:0721488755

ps. poate te combini cu un preten si le iei pe amandoua la 7mil...

Link to comment
Share on other sites

Guest om__bun

eu vand 2 combo-uri ff bune de 15w: 1 fender frontman15g si 1 harley benton fiecare la 4mil negociabil...

daca esti interesat asta e nr meu de tel:0721488755

ps. poate te combini cu un preten si le iei pe amandoua la 7mil...

 

salut...anuntul nu mai este valabil de aproximativ 1 an de zile...imi cer scuze ca am uitat sa-i rog pe sefi sa-l inchida.. :)

..intr-adevar,ma intereseaza un amp,dar vreau neaparat sa fie echipat cu dif de 12''... :) ..asa ca..mersi de oferta...spor la vanzare...

Edited by om__bun
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.