www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

NE VINDE !!!! (suntem doua doze EMG HZ-H4)


malex
 Share

Recommended Posts

Suntem doua doze EMG HZ-H4 (pasive :) ). Stapanu' ne-a inlocuit si ne vinde :)

 

Cine ne vrea trebuie sa dea 4 mil. pe una din noi sau ne poate avea pe amandoua :( cu 7,5 mil. (banii jos B) )

 

Venim impreuna cu: cablu cu 5 conectori (EZ connect - original EMG pentru fiecare din noi), arcuri si suruburi sa ne puteti monta in rama.

 

Ne potrivim perfect si cu vintage bridge si cu Floyd.

 

Suntem fete bune si ascultatoare - CUMPARATI-NE ! :)

Link to comment
Share on other sites

cearny, de ce dreaq n-ai zis din timp ;) am dat 245$ pe doua SD. E adevarat, cumparate de la mama lor. Da' m-a fript vama cu taxe vamale 20%(ca vezi Doamne sunt din US - bah, au desfacut coletu' si cutiile originale :)) si TVA (basca transportul) si uite asa de la 125$ pretul lor am dat aproape dublu :) ...mi-ash :(

 

Felix, cine ti le-a dat cu 3 milioane (2 bucati?) ori iti era prieten ori a facut donatie.

Stii de ce? Hai sa vedem: in Germania sunt 80 EUR bucata+5 EUR cablul ala cu mufa cu 5 craci (care by the way, toti il dau separat - nu-l comanzi, tzeapa ta B) ). Deci am ajuns la 170. Cel putin 30 EUR e transportul (HL, TNT, UPS whatever). La 200 aplica TVA-ul romanesc si ai ajuns la 238. Deci? Asta te duce undeva la 8,7 milioane. Ce dreaq, la 7,5 mil e o reducere, nu?

By the way - in cel mai ieftin loc in Germania 81/85 e 220 EUR ... daca mai adaugi ceva la transport si TVA la vama s-a dus dreaq :)

 

Bine bah, bine, ati sarit amandoi cu gura pe mine ... 7 milioane last offer.

Link to comment
Share on other sites

Felix, daca citesti un pic mai atent o sa vezi ca n-am intrebat cine ti le-a dat, ci afirmam ceva. :)

Voi amandoi (tu si cearny) ma umpleti de pesimism cu EMG-urile alea :) La o adica nu le mai dau, ca nu-mi cer bani sa stea pe raft in casa :(

 

Si tot la o adica, de-acu inainte o sa iau SD de la cearny B) Ca io am dat pe ele de m-am spart :)

Cearny, daca iau doua SD, cat e discountu'? ;) nu de alta, da in principiu m-ar interesa (in viitorul apropiat) un TB4 si un 59 (sh1).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.