www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

DONEZ 3 PISICUTZE MICI


felix
 Share

Recommended Posts

A aparut azi la mine la servici un motan PORTOCALIU cu mici dungi albe care nu pare sa aiba mai mult de 4-5 luni. A fost parasit de fosta stapana la insistentele mamei ei. Din pacate nu am unde sa-l tin si se vede ca nu e obisnuit in salbaticie. Daca e cineva interesat sa-l ia, il aduc eu unde spuneti voi. Este absolut superb si foarte cuminte.

 

Deci, cine e interesat, sa ma contacteze la 0723.654.642 - felix, azi pana in ora 17.00. Maine nu stiu daca va mai fi de gasit

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Operatiunea "pussycat" continua. Din seria de toamna au ramas doua pisicutze superbe (le puteti vedea in poze). Momentan nu stiu daca sunt motani sau pisicutze dar doritorii lor pot sa ma contacteze si vor afla.

 

contact: ym: felix_romania

tel: 0723.654.642 - felix

mail: felix_romania@yahoo.com

 

Pretul simbolic este de 0.5 lei/matza... ca sa le fie viatza frumoasa.

post-8-1126857384_thumb.jpg

post-8-1126857457_thumb.jpg

post-8-1126857539_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hah, ce tari sunt. Sincer numai prima poza (din ultimul tau reply) m-ar face sa-i iau pe amandoi, din pacate am acasa 2 husky, dintre care femela extrem de agresiva, nu mai pot lua nici un fel de alt animal pe langa ea, nici macar tot un caine, nu suporta pe nimeni, are antecedente, iar daca le iau aici la Bucuresti oricum nu am destul timp sa le ingrijesc si plec acasa in vacante deci revine problema femelei..

 

Nu stiu daca le mai ai dat fiind faptul ca are 2 luni postul, dar daca da am sa-mi intreb prietenii si colegii.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

7 carnati pufosi cu picioruse ... parintii ii vedeti la "poze cu animalele userilor".

 

Daca exista oameni interesati (preferabil sa fie si iubitori de animale ! in special lupi ), trebuie sa dispuna de timp liber (preferabil si masina :( ) pentru o "calatorie" pana in Buftea si de suma "modica" de 10-15 RON (pentru cei care au grija de ei)

 

Uitati doar ce draguti sunt :):):)

P1010027.JPG

P1010028.JPG

P1010029.JPG

Link to comment
Share on other sites

...nu stiu cum sa zic....mi se pare un lucru extraordinar...cand cineva ajunge cunoscut(sa nu zic celebru)de obicei devine nepasator fata de problemele celorlalti oameni..sa nu mai zic animale...cum ar fi sa zica iris,holograf,sau adi minune ca nu gaseste stapan oentru un biet animalut.... :) ..dar Felix este exceptia ce confirma regula...din pacate..nu pot sa iau nici un puisor...a fatat si pisica mea de acasa 2 bucati...si mai am inca 3 mari.... :) ....sper sa-si gaseasca stapani...

 

 

Aoleu,aoleu, nu mai pot ,ma inec in lacrimi(de iubire :( )

 

Vai ,ce oameni,Tu !?!

 

sper ca nu te superi Felix!

glumim si noi putin :)

Edited by stelica
Link to comment
Share on other sites

Stelica, sincer nu ma intereseaza parerile tale in legatura cu subiectul asta. Esti offtopic si iti iei un warn din partea mea... asa ca semn ca am revenit pe forum.

 

Multa bafta!

 

prea putin ma intereseaza warn-ul tau

sunt curios pentru ce l-am luat, totusi ?

a fost o gluma si nimic mai mult.

oricum l-ai dat pentru ca te-ai simtit lezat(tu sti de ce,eu n-am avut intentia)

libertate de expresie,democratie...HA

Te simti sef ? ce ti se pare ca stapanesti ? comunitatea muzicienilor... de care vorbea Baumwolle :)

 

e pacat, daca nu cu semnul intrebarii,ca la varsta ta sa manifesti apucaturi dictatoriale.

si sincer sa fiu nici nu prea stiu pe ce stai(bazezi)....pe mormanu' ala de scule !?!

fugi d'aicea,ce esti copil ? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.