www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

DONEZ 3 PISICUTZE MICI


felix
 Share

Recommended Posts

Am trei bucati... le estimez cam la 2 saptamani vechime :)... le donez pe 5 lei ca sa aiba viatza ushoara. Sunt foarte cuminti. Cine e interesat sa ma anunte urgent pana nu patzesc ceva ca sunt la birou si cam umbla pe strada de nebune.

 

Descriere: nu ma intrebati sexul ca nu stiu, cert e ca unul e alb cu negru, altul e alb cu gri si unul e gri tot cu funda alba.

 

Cine e interesat sa-mi dea un tel la: 0723.654.642 (locatia e pe langa Conservator in Bucuresti).

 

NUMAI DACA IUBITI PISICILE, NU LE DAU SA LE CHINUITI.

 

thx

post-8-1116956227_thumb.jpg

post-8-1116956256_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest preo

eu as lua ... dar din pacate stau la camin ... si nici macar pe mine nu ma pot hrani corespunzator .. d'apoi saracutele, ar muri de foame.

Link to comment
Share on other sites

Guest marina

si eu sunt o mare iubitoare de animale!!!am un caine(care e de vanatoare si nu suporta pisicile) si o pisica,asa k e foarte greu. :) Iti propun,Felix,sa incerci sa vorbesti k cei de la magazinele de la pet shop,ei sigur te pot ajuta si, cred eu, k nu le dau la oameni ce nu iubesc animalele.succes!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Cel gri era motan si s-a dat astazi. Sa aiba viata lunga si frumoasa.

 

Am descoperit sexul celorlalte pisici:

 

cel tarcat e pisica, cel alb cu negru este motan si cel alb cu gri este pisica. As vrea tare de tot ca cel alb cu gri sa-si gaseasca stapan foarte repede pentru ca e destul de firav.

Link to comment
Share on other sites

Guest marina

asa cum ai gasit stapan pt motan,sa dea Domnu' sa gasesti si pt celelalte!!!!mult succes si sa ne mai tii la curent!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest marina

eu iti promit k o sa mai caut!as vrea eu sa mai iau unul,dar din pacate NU POT!!!!o sa mai caut,daca aflu ceva... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest marina

am gasit niste siteuri unde as puta sa dau anunturi,dar ar trebui sa imi dai ceva,o adresa d mail,ceva pe care sa o dau sa te contacteze doritorii!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cu parere de rau va anunt ca pisicutza tarcata a trecut in nefiintza astazi. A fost lovita de o masina sau poate de un binevoitor si a facut o hernie. Am fost cu ea la veterinar, am operat-o insa nu a avut puterea sa supravietuiasca. Va rog din inima... haide-ti sa ii ajutam pe ceilalti sa aiba o viata mai lunga si mai buna. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest marina

NU POT SA CRED!!!!!!!:)( saraca pisicuta,eu am crezut ca ai reusit sa le dai!!!chiar nu stiu cum pot sa te ajut,am mai intrebat si eu si nu stiu pe nimeni care sa vrea!!!promit ca o sa ma interesez in continuare!!!:)(:)(

Link to comment
Share on other sites

Guest om__bun

...nu stiu cum sa zic....mi se pare un lucru extraordinar...cand cineva ajunge cunoscut(sa nu zic celebru)de obicei devine nepasator fata de problemele celorlalti oameni..sa nu mai zic animale...cum ar fi sa zica iris,holograf,sau adi minune ca nu gaseste stapan oentru un biet animalut.... :) ..dar Felix este exceptia ce confirma regula...din pacate..nu pot sa iau nici un puisor...a fatat si pisica mea de acasa 2 bucati...si mai am inca 3 mari.... :) ....sper sa-si gaseasca stapani...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Guest DeathWarden

felix sorry am caine can't help... saracu de tine, pana le dai o sa ajunga rasa dominanta la tine in casa :))

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Symbolic, nu-s matele mele... sunt matze de pe strada. Nu le vand ci le donez ca sa aiba o viata. Din prima serie au murit 3. Nu stii cum e sa moara o pisicutza la tine in bratze. Din a doua serie n-a mai aparut niciuna momentan. Sa stii ca gesturile marunte fac din noi oameni. Daca ai fii vrut sa-ti pun vreun topic aici sus, nu era nici o problema, insa reactia ta lasa mult de dorit.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.