www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

concert de adio TONE, vineri 28.07, big mamou


StratMan
 Share

Recommended Posts

concert de adio T.O.N.E. is GONE: UNUL NASTE ALTUL MOARE, vodevil TRAGIC in 2 acte si-UN PIC!

 

ultima cantare in aceasta formula! florin OCHESCU (chit&voce), alex NEAGU (tobe), alex TOMASSELLI (vocal&bass)!

 

NU RATATI!

 

MULTI invitati SURPRIZA! (si pentru ei!)

TOTUL este organizat pe sistemul: SI DACA VENITI SI DACA NU VENITI, TOT O SA VA PARA RAU!

 

BIG MAMOU, vineri 28 iulie, 8 RON/intrarea, GRATIS/iesirea!

TONE is GONE, va asteapta cu drag!

;):o:):(:);):)B)

Edited by StratMan
Link to comment
Share on other sites

Guest mateiutzu

Un concert de exceptie cu un Florin Ochescu magnific, plin de viata, care a electrizat publicul !

 

Pot spune ca sunt de 3 ori fericit : o data pt. ca am fost la concert, o data pt. ca a cantat in concert pe chitara mea si inca o data pt. ca mi-a dat un autograf pe ea. :)

 

Pt. cei care nu cred ... am poze ... va salut pe toti !

(Rares Totu poate confirma) :)

post-662-1154134004_thumb.jpg

post-662-1154134176_thumb.jpg

post-662-1154134298_thumb.jpg

Edited by mateiutzu
Link to comment
Share on other sites

Cu adevarat mare concert !

Pacat k se destrama o trupa care face un adevarat happening ! :)

Ar fi fost un vis frumos k trupa sa se transforme in << TONE Open Band>>..

 

Ink o data felicitari pentru parastas! Da' se stie k se face parastas la 3 zile, la 6 zile , la 9 zile , la 40 de zile, la trei luni si la incepand cu primul an, din an in pana la sapte ani , si sa nu uitam mosii de iarna si de vara..... :)

Link to comment
Share on other sites

a fost, intr-adevar, cu adevarat, frumos!

alaturi de TONE au mai urcat pe scena ca invitati: rares totu, silviu aionita, gabi golescu, geno americanul.

am avut si spectatori de marca, dintre care enumeram: caramba, ilun, Alex_Strat69

sa speram ca urmatoarea data vom sarbatori nasterea unei noi trupe. :)

Edited by StratMan
Link to comment
Share on other sites

Guest miriapod

felicitari si.. odihneasca-se in pace :)

(apropo StratMan - frumos prestat vocal, pe langa face-melterele scoase din chitara :) )

Link to comment
Share on other sites

a fost, intr-adevar, cu adevarat, frumos!

alaturi de TONE au mai urcat pe scena ca invitati: rares totu, silviu aionita, gabi golescu, geno americanul.

am avut si spectatori de marca, dintre care enumeram: caramba, ilun, Alex_Strat69

sa speram ca urmatoarea data vom sarbatori nasterea unei noi trupe. :)

scuze pt. omisiuni, dar m-am grabit sa-i enumar doar pe cei ce presteaza acelasi gen. au mai fost in public personaliati ale rgc precum: malex, mircea19, mateivl si miriapod, carora le multumim pt. prezenta si apreciere. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest mateiutzu

si totusi daca citim bine posturile ... Cristi Grosu a fost pomenit doar o singura data ... de mine ... Toti membrii RGC-ului care au fost prezenti la concert au fost mentionati aici. Deci ai fi putut sa zici : A fost concert TONE sau caramba, ilun, Alex_Strat69, malex, mircea19, mateivl, cri050871 si miriapod ? ... :) ... asta daca te-ai suparat ca s-a mediatizat prea mult prezenta membrilor RGC la concert in comparatie cu prezenta celor de la TONE.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.