www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duminica 13 August intalnire in Bucuresti


Cosu
 Share

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest miriapod

he was just being the jester (ha! engleza :) )

nu s-a imbatat, chiar daca asa se lauda :)

tragand linia - frumoasa seara, baut bere, cunoscut lume, discutat, cu participarea extraordinara a anumitor oameni rezidenti prin strainataturi.

ah si multumim lui manu savu pentru prezenta :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baumwolle

Raportul Bumbacului: placut impresionat de atmosfera generala. Saluta, de asemenea, prezenta unor personaje a caror aparitie se produce mai rar prin celebrul Big Mamou. Cunoscut lume noua. Primit pana de la viitorul inginer chitarist. Luptat cu un combo. Dezamagit de chiulul unor copii, rusinica. Tras un pui de somn intr-un scaun inclinat, bun moment. Facut poze, teh horror.

 

Here ya go, smileyless post (ha! engleza!).

Link to comment
Share on other sites

Mda...eu am ..adormit ...god damned jet lag....

Eh acu care mergeti la o bere cu mine maine ? Promit ca va povestesc cat de misto a fost in state :)). Aah da ..si poate sa ma duceti si pe mine la un magazin unde gasesc un strap pt. chitara ca de bou ce sunt am uitat sa-mi iau in state :).

Edited by Hix
Link to comment
Share on other sites

Ceva poze facute care pe unde am apucat... pe intuneric, strambe.. dar pline de rgc-isti. A fost o placere sa reintalnesc sau sa cunosc colegi de forum.. sper ca am salutat pe toata lumea... daca nu .. va salut acum.. SALUT!!!! ..

Toni sper ca te-ai simtit bine alaturi de noi.. drum bun maine! .. si cine stie poate data viitoare o sa fie ceva organizat... cu trupe si muzica rock sau blues.

 

P.S. ... pozele cu bulina rosie apartin unui nou si scurt joc pe forum... "Cine-i chitaristul?"... :) .. succes :)

post-241-1155519103_thumb.jpg

post-241-1155519111_thumb.jpg

post-241-1155519118_thumb.jpg

post-241-1155519126_thumb.jpg

post-241-1155519136_thumb.jpg

post-241-1155519148_thumb.jpg

post-241-1155519164_thumb.jpg

Big_Mamou___mica_intalnire_RGC___13august2006.zip

Link to comment
Share on other sites

:( haios...

chiar nu credeam ca sunteti asa simpatici...geiger e o dulceata de baiat (nothig gay)...michell 2233...fain moshulica...tony...meseriash..super de treaba...cosu..cearny...simpatici pana la Dumnezeu...miriapodu...e prea mica (ghinionu' ei)...tare simpatica...manu savu...om in toata firea..serios...si stuff...marcel dilimache ca de obicei (simpatic si el)...si mai sunt cativa useru..scuze ca nu-i mentionez pe toti...

 

ba...bravo..m-am simtit ca intre rgc-ishti (romanian gay community)..adica 95% baieti...ce naiba bah??...( ups...iese anarhistu' din mine..)...pe bune acu'..m-am simtit super..si ma bucur ca v-am cunoscut alive!!!!

glass..malex...benson...si altii..what the fuck???chiulandjiiiii!!!

 

..aa..sa nu-l uit pe midnigt rider si pe strat man(tone de respect uncheshii)...

sunteti mai faini in za rial laif!!! B):):):) rgc rulzzz...rgc rulzzz

 

ba am primit de la cosu pene ...normal k am sarit si ne-am batut pe ele...au fost de pomana...glumesc...oricum...o amintire mijto cosule...

 

shit...nenea jackson...era sa te uit...o bere de la tine amintire pt ficatzelu meu...bun...

 

SI DA...MA IMBATASEM MIRIAPODULE...PE BUNE MA IA VALU' CU 2 BERI...

Link to comment
Share on other sites

Guest AdmriralAndrews

imi pare rau ca am ratat aceasta intalnire dar am avut concert la constantza :)(

oricum nu cred ce mi-atzi simtit lipsa...

salutare tuturor

Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson

P.S. ... pozele cu bulina rosie apartin unui nou si scurt joc pe forum... "Cine-i chitaristul?"... :) .. succes :)

 

Banuiesc ca jocu e pentru cei ce nu au fost la intalnire... ca altfel e prea usor.

Link to comment
Share on other sites

Guest Zoltano

Nice intrunire... am fost si eu cu frati-miu (m3xicanu), dar a trebuit sa plecam destul de repede. Vroiam sa intreb pe la ce ora s-a spart gasca? In rest, c ya next time.

 

 

PS: Marcel si MrJackson... funny. Miriapod cam in inferioritate numerica :). Tony... tare!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson

Mersi pentru aprecieri, sefule... Da chiar. Buna intrebare. Eu am plecat pe la 11:15 si discutiile inca erau aprinse. Pe cand s-a spart gasca ?

Link to comment
Share on other sites

Guest miriapod

Nice intrunire... am fost si eu cu frati-miu (m3xicanu), dar a trebuit sa plecam destul de repede. Vroiam sa intreb pe la ce ora s-a spart gasca? In rest, c ya next time.

PS: Marcel si MrJackson... funny. Miriapod cam in inferioritate numerica :). Tony... tare!!!

da, pai nu-i nimica, pe mine chiar nu m-a deranjat :)

cred ca in jur de 1 ne-am carat acasa. observati masina lui cearny packed with marcel si adi in portbagaj :)

Link to comment
Share on other sites

Dupa ce am citit toate impresiile de la eveniment, imi dau palme ca n-am ajuns. Am ajuns la 23:45 acasa, frant de oboseala, dupa ca am balaurit pe la Balea si dupa vro 8 ore de drum pana la Buc (evitati DN 72A Valea Mare Pravat - Targoviste, mai ales pe timp de noapte!!!). Raman dator cu ceva beri, asta e... :)

Link to comment
Share on other sites

Dupa ce am citit toate impresiile de la eveniment, imi dau palme ca n-am ajuns. Am ajuns la 23:45 acasa, frant de oboseala, dupa ca am balaurit pe la Balea si dupa vro 8 ore de drum pana la Buc (evitati DN 72A Valea Mare Pravat - Targoviste, mai ales pe timp de noapte!!!). Raman dator cu ceva beri, asta e... :)

 

Geologule, lasa mah ca facem una batraneasca, noi care n-am fost :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Eugen_G

Am fost shi eu la intalnirea RGC de duminica dar nu am avut curajul sa intru in discutzii deoarece nu cunoshteam pe nimeni.Eu am fost cel care a stat de unul singur shi a citit B-24-FUN.N uam vrut sa deranjez mai ales ca am pus unele topicuri mai ciudate la un moment dat.Imi cer scuze.

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheriff

Pai de ce ai stat moshule singurel? sunt sigur ca nu te trimitea NIMENI la plimbare daca incercai sa intri in vorba. Data aviatoare (cred si sper ca va fi o data viitoare cat de curand, acum cat inca mai e vacanta si vreme buna) nu mai fa chestia asta, baga-te in voba "cu tupeu" ca nu-ti da nimeni in cap, dimpotriva :)

Link to comment
Share on other sites

Ce as putea sa mai zic?

Va multumesc tuturor pentru complimente :)

 

Multumiri speciale lui Manu si lui Rares ca si-au facut timp sa ne onoreze cu prezenta. Nu vreau sa-i uit nici pe Manon si Calin Ilie de la MC Music cu care am avut niste discutii foarte interesante.

 

Toti ati fost cu totul si cu totul geniali. Deja mi-e dor de voi...

 

Michel, unde sunt pozele de grup cu Manu? Te rog mult sa le pui daca au iesit.

 

RGC rulez!!! Pe data viitoare!

Link to comment
Share on other sites

Guest Algernon

Salut la toata lumea! A fost un "nice gathering", indeed. Deci cand ne mai vedem la o vorba si o bere?

Nici eu nu cunoasteam pe nimeni, dar m-am dus cu tupeu, vb lu' Sheriff.....sper ca m-am integrat minimal :) ...anyway a fost fun, altfel n-as fi stat pana la sfarsit...acum mi-e ciuda ca nu m-am bagat si eu in poze :) , dar sper sa mai fie o "data viitoare".

Numai bine, mai vb.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.