www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Oare de ce?


Guest John_OttO
 Share

Recommended Posts

Guest John_OttO

Oare de ce domnii administratori ai RGC.ro mi-au sters topicul despre Mary Jane fara sa-mi ofere nicio explicatie pe care chiar o mai astept.Astept sa vad ce regula am incaolcat desi stiu sigur ca nu am incalcat niciuna sau nu mi s-a comunicat ca am incalcat vreuna.In acest caz sa fie oare vorba de cenzura adic de incalcarea dreptului la exprimare libere.Hmmm cred ca da domnilor si sa nu-mi vindeti placa aia ca nu vreti ca muzicienii sa fie asociati cu drogurile caci stiti bine ca uni dintre ei mai ales mari chitaristi nici nu uracu pe scena daca nu erau high si chiar cel mai recent exemplu este al idolului meu care in loc sa imprime tobele pe ultimul album LimpBizkit statea frumos la rehab.Asa ca data viitoare inainte sau dupa ce stergeti un post sau topic va rog sa si explicati printr-un simplu PM ce regula a fost incalcata si de ce se sterge acel post/topic.Va multumesc!PACE!

Link to comment
Share on other sites

Guest John_OttO

pentru ca iti place limp bizkit, iirc imho

Si ce legatura au gusturile mele muzicale cu postatul unui topic pe RGC.ro?Sau ma rog poate imi explici si mie ce-s cu literele alea?iirc imho?PACE!

Link to comment
Share on other sites

Sunteti de acord prin utilizarea acestui serviciu ca nu veti folosi acest forum pentru a posta orice material [...]care incalca vreo lege a statului.

citat din : http://forums.rgc.ro/index.php?act=boardrules

Dupa ultimele cercetari consumul de droguri este interzis in Romania.

 

Pace si tie

 

PS:

iirc = If I Recall/Remember Correctly

imho = In My Humble Opinion

Link to comment
Share on other sites

Guest John_OttO

citat din : http://forums.rgc.ro/index.php?act=boardrules

Dupa ultimele cercetari consumul de droguri este interzis in Romania.

 

Pace si tie

Ok sa zicem ca e asa desi eu doar am cerut sfaturi despre consumarea lor cat mai eficienta si nimic mai mult.Oricum daca veti studia foarte atent acel regulament domnule Cosu ve-ti vedea ca e scris frumos ca in cazul in care mutati/stergeti un post ve-ti fi suficient de bine crescuti incat sa anuntati aceasta printr-un PM.Totusi se pare ca aici e buba si eu acest lucru l-am reclamat stiu ca in tara asta de 2 lei este interzis consumul de droguri si eu nu am incurajat asta si nici macar nu am instigat la consumul de droguri ci doar am pus cateva intrebari pe marginea acestui subiect.Astept totusi o explicatie mai elaborata si mai pertinenta.PACE!

Link to comment
Share on other sites

Guest John_OttO

Va multumesc pentru amabilitatea de care ati dat dovada in a-mi raspunde.Acum sunt tocmai venit acasa foarte high dupa concertul Deftones incheiat cu poze si autografe.Oricum tin sa va anunt ca nu inteleg acronimele voastre si daca au o tenta sexuala nu multumesc sunt hetero convins :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.