www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Yahoo messenger


Guest Johnny I
 Share

Recommended Posts

Guest Johnny I

salut! am o problema si vreau sa stiu daca sunt singurul... nu reusesc sa ma conectez pe mess... ori nu se conecteaza, ori imi zice ca sunt deja conectat in alta parte... vi se intampla si voua?

Link to comment
Share on other sites

Guest diogrey

daca iti apare ca esti conectat in alta parte mai bine iti schimbi parola ca nu se stie niciodata cine tia furato

Link to comment
Share on other sites

Guest Johnny I

acum imi mere si mie... faza cu parola nu este necesara... pt ca la versiunea noua (aia cu tel) ai lag enorm si serverul lor te vede ink conectat cand u incerci sa te reconectezi

Link to comment
Share on other sites

Guest deadlok

Mai, cand nu va merge YM in ruptul capului, aveti alternativa sa folositi Meebo : www26.meebo.com

 

Pentru cine nu stie deja ce e Meebo :

Asta e un client web pentru instant messenging care contine YM, ICQ, GTalk, MSN, Jabber, AIM. Nu trebuie sa instalati nimic, nu trebuie sa creati vreun cont. Doar mergeti pe pagina, va logati la YM (datele introduse sunt encriptate local si abia apoi trimise - Meebo e o aplicatie AJAX cutting-edge) si gata, treaba merge.

Link to comment
Share on other sites

Guest claxonn

 

Rectific, azi am fost deconectat de 3 ori (1 data pe kopete si de 2 ori pe gaim)

 

Cred ca ai tu o problema cu conexiunea la net :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Guest Steven

Ciudat!Imi apare chestia aia cu "If you have forgotten your ID...." cand incerc sa ma conectez, insa pot sa-mi verific mail-ul fara nicio problema.Incerc de cateva minute sa ma conectez si tot asta imi spune.Ce sa fie?? :):)

Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson

Daca ai vedea ce e pe dc.... o data la 5 minute vine cate unu picat din luna, panicat ca nu ii merge messengeru si dupa ce incepe si injura toti adminii si ISP-ii de vreo 2-3 ori, isi da seama ca e o situatie, pe cat de stresanta, pe atat de generala.

 

Asta e, se intampla si la copii buni...

Link to comment
Share on other sites

Guest Steven

Ma gandeam ca trebuie sa fie ceva de genul.In ultima perioada astia de la Yahoo numai figuri au facut cu messenger-ul lor cu tot...

Edited by Steven
Link to comment
Share on other sites

Guest Chiperion

Ptiu, C.A.P.u' si iconoclasmu' mamii lor...vrea omu' sa uzeze de instant-messenger o data la o luna si taman atuncea nu merge.

 

@Geiger: Cel mai distractiv ar fi sa le poti da kick. Cum a facut unu' pe Bodega: ,,gata, bai, care mai zice ca i-a picat erdeshu' sau ca a murit Laura Stoica (se petrecusera ambele chestii in ziua aia) l-am ras". Si-a ras vreo cinci numa' cat am mai stat io...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.