www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ibanez Prestige Rg2620Z


Radoo
 Share

Recommended Posts

  • 8 months later...

Chitara lu nenea radu a treccut prin cateva maini inainte de a ajunge la el. Acum ceva timp o avea la vanzare. Desi dumnealui o cumparase la un pret relativ mic a avut "bunul simt" de a ii mari pretul, apropiindu-l de cel din magazin.

 

Sa iti fie rusine ca nu dai toate datele legate de proprietarii anteriori ai chitarei si pt faptul ca te dai pe bisnita de obor.

Link to comment
Share on other sites

Cu siguranta a trecut prin vreo 50 de maini si a fost cantata in vreo 300 de concerte, de aia arata cum arata (nu de alta dar am vazut chitara live si chiar am cantat pe ea) . Omu o vinde cu cat a cumparato deci spre rusinea ta mai bine te informezi , inainte sa comentezi. ( DA A CERUT MAI MULT ) da aia e fix problema lui , si nu a ta sa comentezi ca n-ai nici macar banii aia . O vinde cu exact cat a cumparato poti sa verifici, si daca viitoare cand nu esti sigur de ceva nu posta. Sunt chitari la mica publicitate care costa 4800 ron si sunt vandute cu 4000 ron, tu te afli in tema sa comentezi la o reducere substantiala la un topic vechi , inexistent datorita faptului ca nu mai e video-ul si review.

 

 

"Deschis in continuare la schimburi cu Fender Strat, GIbson Les Paul Studio/ Fly V/ SG sau 2500 cash. Edited by Radoo, 21 January 2012 - 09:58 PM. "Citat Radoo! Multumit bai theuts?

Edited by Jig
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Un pret de 2500 lei pentru o chitara de 4500 lei, in stare extrem de buna, echipata cu corzi noi elixir, straplocks si strap ti se pare bisnita? Te rog sa vii sa probezi chitara, sa o studiezi si apoi sa ne spui despre starea in care se afla, cu toate ca nu mai e de actualitate anuntul.

 

Singurul proprietar de care stiam la momentul respectiv era userul mihubrave, iar apoi au adus completari alti useri in topic. Nu am ascuns nimic, pretul din primul post era NEGOCIABIL, iar scopul principal al anuntului era de SCHIMB.

 

Daca o sa treci peste faza de negare a problemelor tale, iti pot recomanda un psiholog bun.

 

Multumesc userului Jig pentru interventie. Rog un admin sa inchida acest topic.

Pentru cine e curios si vrea sa probeze chitara, astept pm si se rezolva.

 

Numai bine!

Link to comment
Share on other sites

Nu mi se pare bisnita ceea ce a facut Radu, mai ales ca daca primesti o chitara cadou de exemplu, nu cred ca te poate acuza nimeni de bisnita atunci cand vrei sa o vinzi. Atat timp cat pretul de vanzare este unul corect, iar chitara este intr-o stare buna nu vad care este problema.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.