www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Game/moduri - Teorie


Guest Zookye
 Share

Recommended Posts

Guest Zookye

Salutare.

Cand la chitara de cateva luni si as vrea sa incep sa invat putina teorie gen game, moduri (inca nu stiu ce sunt), etc.

Problema e ca am cautat pe internet cate ceva dar gasesc doar bucati sa zicem, nu gasesc nimic concret de la cap la coada.

 

Ce vreau sa va rog este un site/un pdf sau ceva din care pot sa invat si eu cum sta treaba cu gamele si modurile.

 

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Salutare.

Cand la chitara de cateva luni si as vrea sa incep sa invat putina teorie gen game, moduri (inca nu stiu ce sunt), etc.

Problema e ca am cautat pe internet cate ceva dar gasesc doar bucati sa zicem, nu gasesc nimic concret de la cap la coada.

 

Ce vreau sa va rog este un site/un pdf sau ceva din care pot sa invat si eu cum sta treaba cu gamele si modurile.

 

Multumesc!

 

Asa e lumea asta din bucatele

 

cauta GOOGLE ......> Guitar Books ...Free dar cum e tot bucatele mai gasesti si in alte locuri alte bucatele ...apoi tu le sintetizezi frumos ...logic..

Link to comment
Share on other sites

Guest Zookye

Scuzati-mi raspunsul cam intarziat dar in ultimele zile am avut ceva treaba si nu m-am ocupat de chitara prea mult.

 

Multumesc tuturor de linkuri si nu-mi vine sa cred ca, desi am invatat chitara de pe site`ul lui Justin, am ratat acel domeniu cu teorie o.O

 

Are tot ce-i trebuie pentru un incepator ca mine :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.