www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Poze cu forumisti


Cosu

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest om__bun

bah Symbolic....dak vin imbracat in camuflaj ma lasati sa cant si io cu voi?... :)

p.s. am si grade de sergent major... :)

Edited by om__bun
Link to comment
Share on other sites

Guest Johnny I

se exista si snow skate man :) ma distreaza faza asta... ma apostrofezi in tot ce zic aproximativ. yey!!! I finally have a shadow!!!

Link to comment
Share on other sites

intr-un timp ma dadeam si eu... dupa am prins frica de cazaturi ... :)

placa aia e bulita... :)

am un jump bike B) dar si pe ala sunt varza....

eu speram sa sariti ca am ridicat creasta :) ... come on ....plsss ? :(

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

eu speram sa sariti ca am ridicat creasta :) ... come on ....plsss ? :)

 

 

neah :( ce rost are, toata lumea poate sa isi faca o creasta ridicata, dar mai rar un skate fara roti pi perete :)

Link to comment
Share on other sites

Nu e chiar poza, e idee de poster, facut din plictiseala si reprezinta viitorul apropiat al trupei mele in varianta "cum ar fi viata intr'o lume paralela" :)

post-369-1133311413_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Niste poze frumoase din ceainarie din Sibiu! :)

Cu ceaiurile pe care le-am baut,interiorul frumoasei ceainarii si una cu mine sictirita :)

post-173-1133715301_thumb.jpg

post-173-1133715331_thumb.jpg

post-173-1133715358_thumb.jpg

post-173-1133715398_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Niste poze frumoase din ceainarie din Sibiu! :)

Cu ceaiurile pe care le-am baut,interiorul frumoasei ceainarii si una cu mine sictirita :)

E super tare ceainaria aia din Sibiu. Cu toate ca am fost o singura data acolo pot sa zic ca mi-a placut foarte mult. Au o groaza de sortimente de ceai care mai de care mai interesant. Daca suneti fani ai ceaiului merita sa dati o tura p-acolo.

Am fost acolo acum vreo doi ani si tot ce tin mine e ca e undeva prin centru pe langa unul dintre cele mai mari licee din Sibiu. Ask around.

Link to comment
Share on other sites

Ceainaria este langa liceul Lazar,este imediat cum iesi din Piata Mare,este usor de gasit.Ceea ce este frumos si ne putem mandri este ca ceainaria este a 10 ca originalitate din Europa.Eu am incercat aproape toate ceaiurile si mai putin cafeaua,dar este interesanta si ea,si pt amatorii de trabuce si tigari in foi,au multe sortimente :) Prima poza este preferata mea,m-am chinui muuult sa o fac si a iesit pana la urma cum am vrut :)

Daca sunteti in Sibiu, nu ezitati si vizitati ceainaria, pt ca nu aveti ce pierde. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.