www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Poze cu forumisti


Cosu
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest _Theo_

suuuper tare sa stai toata ziua sa te joci la pc si sa mai primesti si bani pe deasupra...te-ai scos !!! :))

 

bine...asta in cazu in care nu te pun aia sa joci mai stiu io ce harry potter sau rayman :))

Link to comment
Share on other sites

mai Symbolic, tu ai ceva cu fata aia (din ultima poza aici), si a a patra poza de mai sus :).

Daca afectiunea este direct proportionala cu alcoolul, atunci violenta este invers ? :) :)

 

nice pics anyway :(

 

 

cine a zis ca o chinui B) oricum a fost multa afectiune vinerea asta. mici momente de slabiciune bahica dar eh, ateptam sa se faca marti si apoi vineri si sambata si apoi iar marti si iar vineri.... of of of of of

Link to comment
Share on other sites

Guest novakane

yote 2 poze, una veke cand aveam pleata si una noua (bine acu am paru mai mare totusi:D) de 4 luni. Curand with me & my gf:D daca tot e topic de poze.

post-362-1128323283_thumb.jpg

post-362-1128323324_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest _Theo_

ce ma...aveti ceva cu oamenii care se tund? :)

 

 

before after

 

 

am mai gasit o poza de la o chindie (tot before)

post-87-1128498778_thumb.jpg

post-87-1128498870_thumb.jpg

post-87-1128499027_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest seasidenights

de vineri seara din viking. afectiunea de care dai dovada este direct proportionala cu cantiteatea de alcool ingerata

ce bafta au unii :)

eu am umblat dupa tipa asta ceva timp si nimica nimica :)

sa-ti traiasca symbolicule :)

Link to comment
Share on other sites

pai nu stiu....oricum aia din poza 3 era bucati (cadou d la cearny ..poate stie el ce e ....) si am facut-o si am vopsit-o.....in fine ...tot asa arata acum ..ca in poza.....iar ai'lalta e din germanica nene ... ( aia cu befor after era o gluma ...totusi ...vreau sa o fac si paia "reghin" sa arate ca Mura( ca as o cheama) ....chiar ..misto ( acum mi=a venit numele)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.