www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Poze de tot felul


Guest Raskolnikov
 Share

Recommended Posts

Guest Raskolnikov

in centrul bucurestiului, mai exact langa hanul lui manuc, in spatele locului meu de munca :)

 

o priveliste mirifica

 

Loc bun de pozat cu trupa pentru o coperta de disc :) .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Uitati cum arata in afara un magazin de instrumente muzicale. Este vorba de celebrul "Thomann", mai exact doar o parte din spatiul de expunere al chitarelor electrice (poza 1). Ce nu a intrat in cadru este partea de sus, unde sunt acusticele, precum si niste camere in dreapta jos, unde erau expuse amp-uri si efecte. Cladirea mai are cateva nivele, unde gasesti de la echipament de studio pana la instrumente clasice. Un adeverat muzeu! Acesta fiind magazinul, unde poti proba un instrument, da o comanda sau pune o intrebare unuia dintre cei peste 15-20 vanzatori care iti stau la dispozitie. Dupa ce finalizezi comanda, marfa o ridici de la depozit, o hala imensa aflata la 200m de magazin.

 

Locatia: Treppendorf, un satuc linistit in centrul Germaniei care in proportie de 90% se confunda cu ceea ce inseamna Thomann.de. Au pana si o mica pizzerie acolo... decorata bineinteles in spiritul locului (chitare pe pereti, stuff like that).

 

Merita vizitat, daca aveti ocazia.

post-229-1162038508_thumb.jpg

post-229-1162038520_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

eu am sa va ofer o poza mai putin obisnuita...cineva s-a gandit ca ar fi bine sa fac un examen de rezonanta magnetica nucleara (sau ceva de genu asta) la cap dupa ce am cazut si se parea ca m-am lovit.nu este facuta de mine poza,dar am fost de fata cand s-a facut.iata o sectiune prin capul meu :) he he,cate tampenii am prin cap :)

post-2033-1162848956_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest danny_boy_weeeee

ba deci un prieten ma tot bate la creierul stang sai pun niste poze foarte frumoasea :) cu kitara lui. si mai zice k habar nare sa cante pe ea. ce vreti si voi acum?

 

da stiu..............unde este arta????????????????????????????????????

post-1721-1164742933_thumb.jpg

post-1721-1164742999_thumb.jpg

Edited by danny_boy_weeeee
Link to comment
Share on other sites

hai mah dom'le sfarma-piatra, nu fi pufi..

In afara de ultimul (uzina de flotatie de la Zam, jud. Hunedoara, construita de nemti prin anii 1930 pentru a scoate cuprul si molibdenul din zacamantul de la Almas-Saliste - ultimele 3 pozne), toate celelalte obiective sunt functionale, desi nu arata.

Link to comment
Share on other sites

interesante poze glass...

da-mi voie sa indraznesc a te intreba cu ce te ocupi? ce-i cu pozele astea? pt ce? faci poze la chestii parastite just fo' fun? :-?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

intrați pe www.deviantart.com ºi acolo am o groazã de poze fãcute de mine,asta dacã vreți sa vedeți.cautați+mã acolo tot cu id+ul riluri.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.