www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

MEGADETH 15 Iunie 2005 Arenele Romane Bucuresti


Cosu
 Share

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest spyked88

I'll be there. Indiferent daca exista chestia aia cu 18 ani sau nu (that's because I don't give a flying f**k maybe :) ). abea ajtept :) .

Link to comment
Share on other sites

Guest DeathWarden

lol cearny. cred k ai zis destule :) lol. si tocmai ma gandeam k am ratat toate concertele astea din ultimii ani pt k eram prea mic si prost, zilele trecute imi plangeam de mila k nu mai trece nimeni pe la noi si acu "school's out, megadeth is on" :( btw hihi concertu e exact cand se termina scoala. :):)

Link to comment
Share on other sites

Guest DeathWarden

am aflat pretul biletelor. 500.000 in picioare si 750.000 pe scaune. lol cine se duce la concert sa stea pe scaun. ma rog mai sunt unii. se pun in vanzare in jurul datei de 25 aprilie. eu zic sa ne intalnim totzi o data sa luam bilete la gramada.

Link to comment
Share on other sites

Guest rhcp_guitarist

Hm...atunci sa ma apuc sa strang bani pt un bilet de 500.000..adica sa nu ma ating de alocatie :)

Link to comment
Share on other sites

Hm...atunci sa ma apuc sa strang bani pt un bilet de 500.000..adica sa nu ma ating de alocatie  :)

trebuie sa nu te atingi decat de 2 alocatii :o. Asta in cazul in care vrei sa stai pe scaun, si sa iti cada aia care fac dive in cap B).

 

Sa fie clar - biletul #666 e al meu ;)

 

loooooool, za nambar of za bist ;)

Bha, deci hai sa stabilim de acum, ca mai e putin timp :). Daca se impune limita de varsta (18+), astia minorii pot intra cu unii mai mari (de-acia ? :))

ma rog, ca eu s-ar putea sa intru ca is mai gras :(

Link to comment
Share on other sites

mei,hihi,e concert megadeth.cine vine sa stea pe scaun??! fandositii poate.. :)

pai, no offence, dar la RGC2 nici nu te-am vazut. am vazut 2 tipe, dar nu stiam care din ele erai tu. puteai sa zici si tu, buna sunt "..." cand ai venit, cum au facut ceilalti B).

ma gandeam ca poate vrei sa stai jos :).

totusi, presupun ca locurile pe scaun or sa fie mai in fata, ca doar nu or sa stea aia de pe scaune in spate, ca sa nu vada shit :(. Oricum, vedem noi cum sarim gardul sa ajungem acolo :)

Link to comment
Share on other sites

Guest ANUBIS

Moah....

as fi vrut sa merg si eu....

Firar`al draq de BAC! :)

 

 

Ei...poate imi trage si mie cineva pe caseta concertu...luati si voi o camera digitala unu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest DeathWarden

lol. ba miki locurile de pe scaune sunt in spate ma, arenele astea romane sunt ca un fel de amfteatru dala grecesc. get it ? lol, parerea mea e k alea din fatza adik alea din picioare ar trebui sa fie mai scumpe k de obicei pretul biletelor este calculat in fnct de apropierea de scena :)

Link to comment
Share on other sites

Guest rhcp_guitarist
pai, no offence, dar la RGC2 nici nu te-am vazut. am vazut 2 tipe, dar nu stiam care din ele erai tu. puteai sa zici si tu, buna sunt "..." cand ai venit, cum au facut ceilalti ;).

ma gandeam ca poate vrei sa stai jos :).

totusi, presupun ca locurile pe scaun or sa fie mai in fata, ca doar nu or sa stea aia de pe scaune in spate, ca sa nu vada shit :(. Oricum, vedem noi cum sarim gardul sa ajungem acolo :)

 

 

Iarta-ma hihi,la rgc 3 promit ca vin la tine si ma prezint. :)nu am crezut ca pe majoritatea va doare de mine B) o parte pareau fioroshi si in plus erau si grupuri,grupuletze. :) de obicei nu sunt asa de sperioasa,dar asha m-am simtit atunci.. :o

 

P.S.:eram cea cu tricou cu rhcp..

Link to comment
Share on other sites

Guest spyked88

Eu as aminti ce s-a intamplat la Gary Moore. Foarte ciudat e ca nu s-a mai auzit nimic de vreo incercare de concert in Romania. Ar fi trist sa faca si Megadeth aceeasi chestie.

Link to comment
Share on other sites

iar sunt offtopic, poate ca nu a vazut, dar de obicei citesti topicul inainte sa te bagi aiurea in seama, cam cum fac eu acum.. nu stiu de ce fac asta, poate pt ca m-am saturat de d-astia care habar n-au despre ce vb... (si nu ma refer la tine sau la ceilalti amici de-ai mei de pe forum, sa fie clar)

Link to comment
Share on other sites

Guest ANUBIS
ANUBIUS, e posibil sa-l dea la TV, ca asa au facut si cu Nightwish, l-au dat la tele. Oricum, cred ca o sa-l gasesti pe dc-- la vreo cateva saptamani dupa :)

 

 

*cough* *cough* :)

 

ANUBIS :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.