www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut Chitaristi


Guest thzuka
 Share

Recommended Posts

Guest thzuka

caut chitaristi:) sunt fata,ma numesk Adriana si sunt din timisoara:) doresc ca chitaristii sa aiba varsta cuprinsa inthre 13-19 ani:)ma putethzi contacta la nr de tell:0722233478 sau la idul : ceriale_cu.bere  :)ms multh:)  

Link to comment
Share on other sites

Vezi ca ai scris gresit timisoara ... e tHimisoara..

Ah, si "varstha"... puthethzi, nr. thell... sa nu uitam (uitham) "chi tH aris tH i"

 

mama, mama ce se intampla cand fac profesorii greva... pune mana pe un DictHtzi onar sau cum s-ar scrie, "ca cu" romana asta nu treci BAC-u

 

 

viithoru thzarii !

 

Iti doresc mult succes in gasirea oamenilor de care ai nevoie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Hmmm. Ce model de trupa? Numa'ntreb... Tu compui textele? Sau mai corect ar fi sa intreb: tu le scrii? Le si traduci? Nu vreau sa fiu rau dar... Nume de trupa este? Contine multe Sh-uri shi ll-uri shi tz-uri? Ca threbe sa the fi gandit tu shi la asta

am compozitoare:) nu eu compun:)

Link to comment
Share on other sites

lol......la cati chitarist amatori cunosc in orasul asta....ma indoiesc ca nu o sa gasesti....sfatul meu....du-te pe unirii si intreaba....vei gasi cel putin 5.......care au chitara.....restu....e de la sine inteles

 

lol......la cati chitarist amatori cunosc in orasul asta....ma indoiesc ca nu o sa gasesti....sfatul meu....du-te pe unirii si intreaba....vei gasi cel putin 5.......care au chitara.....restu....e de la sine inteles

 

P.S. Daca ai chitara , nu inseamna ca stii sa o folosesti.... (valabil pt aia mai incetzi de minte.....ca poate nu intelege "lhumea" ce vreau eu sa zic......

 

lol......la cati chitarist amatori cunosc in orasul asta....ma indoiesc ca nu o sa gasesti....sfatul meu....du-te pe unirii si intreaba....vei gasi cel putin 5.......care au chitara.....restu....e de la sine inteles

 

P.S. Daca ai chitara , nu inseamna ca stii sa o folosesti.... (valabil pt aia mai incetzi de minte.....ca poate nu intelege "lhumea" ce vreau eu sa zic......

Link to comment
Share on other sites

nu intelegeti nimic. fata vrea multi chitaristi . sa presteze toti in acelasi timp.... solo.

o mai cheama si pe compozitoare, fac 2,3 "clipuri" , site , si se imbogatesc... ceva cu platinum membership 2,3 eur/an :)

probabil modelul este cel de jos

 

 

p.s. imi pare rau , stiu ca nu ai mai mult de 15 ani ... dar totusi , educatia inainte de toate

Edited by Burb
Link to comment
Share on other sites

nu intelegeti nimic. fata vrea multi chitaristi . sa presteze toti in acelasi timp.... solo.

o mai cheama si pe compozitoare, fac 2,3 "clipuri" , site , si se imbogatesc... ceva cu platinum membership 2,3 eur/an :)

probabil modelul este cel de jos

 

 

p.s. imi pare rau , stiu ca nu ai mai mult de 15 ani ... dar totusi , educatia inainte de toate

 

GENIAL RHASPUNS ! BRAVOS ! FHELISHITARILE MELE !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.