www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Niste Timisoreni


Guest mario_g
 Share

Recommended Posts

Guest mario_g

cine este din timisoara si cunoaste magazine de instrumente muzicale care sa contina si chitari electrice inafara de Muzikia. Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

cine este din timisoara si cunoaste magazine de instrumente muzicale care sa contina si chitari electrice inafara de Muzikia. Multumesc !

este MC music foarte aproape chiar in continuare de la muzikia cum intoarce tramvaiul si mai este si un magazin pe strada Crisan la nr 37

http://www.m.soundcreation.ro/chitare-elec...p42-pr1007.html

Edited by Razvan S.
Link to comment
Share on other sites

,, instrumente muzicale care sa contina si chitari electrice ''

 

ai citit?

 

doar sound creation, muzikia si mc au, restu nu

 

 

Numa ca Triola ii in Arad.

era si in TM cred ca de aia a pus omul

Link to comment
Share on other sites

Guest EvilCat
Pai nici cel care intreba nu pare sa fie din Timisoara , poate Arad e mai aproape ptr el .

 

 

Intr-adevar nu poate fi din Timisoara. Si daca nu ar fi fost, el oricum a cerut din Timisoara deci de ce sa ne dam cu presupusul?

post-7628-1281944272_thumb.jpg

Edited by EvilCat
Link to comment
Share on other sites

Guest costi iorga
Si nu ai mai fost prin oras ? Sa te uiti la vitrine.

 

Muzikia <-> MCMusic sunt la 60m distanta .

 

@Arpi: nem lehet! Ce te iei de saracul baiat? Poate ca NU stie de MCMusic, o fi crezut ca e continuarea de la Muzikia. Poate sta in Dumbravitza sau in Cearda Rosie.. Fii si tu mai ingaduitor! :-)

Link to comment
Share on other sites

Io pânã-n Martie 2009 habar n-aveam de nici unul dintre ele ! Treceam însã periodic pe lângã cel de lângã "Clinici", care între timp s-a ºi desființat...

inseamna ca tu esti de la Mosnita Noua ....hehe ..........si nu ai avut drum pe la Maria ... iar Triola avea si firma si avea si vitrina...mica dar se vedeau chitarele.

Link to comment
Share on other sites

Guest mario_g

baieti luni o sa imi iau chitara :X unde o sa pot sa gasesc instrumentia sa fie pusa pe winamp si eu sa cant la chitara ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Unde pot gasi de cumparat pene ptr chitara?Duminica sau azi dar pe la ora 19?In Timisoara bineinteles

 

Dacã mã convingi cã într-adevãr ai nevoie, îți dau gratis, numa' vii tu dupã ele... Îți alegi d-aici care vrei ( mai puțin aia Cargo ):

 

http://forums.rgc.ro/index.php?/topic/46680-priza-la-pana/page__view__findpost__p__455779

 

Dacã nu, îți faci una singur . Io mi-am fãcut prima dintr-un plastic de prin casã .

Link to comment
Share on other sites

Pe unde stai?Dar duminica nu se gasesc nici unde pene?

 

Doar dacã mergi în Piața Operei la porumbei... Pene peste tot ... :)

 

Dar ai spectacol Duminicã sau de ce arde aºa ?.... Pânã Luni poți cânta cu cardu' de la interfon, dacã n-ai din ce-ți improviza o panã.

( Glumesc )

 

Sau exersezi Brian May style cu moneda de 10 bani.

Link to comment
Share on other sites

Guest RobyKee

EU stau in timisoara pana maine pe la 1 dupamasa....ca trebuie sa plec inapoi la tomesti ...si mai vin la timisoara peste 2 saptamani...eu am avut vreo 3 pene da mi le-au furat

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.