www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Rugamine La Voi..


Cristian Stefan
 Share

Recommended Posts

Stiu ca poate nu este locul potrivit sa fac asta , dar incerc , sper sa nu fie mutat sau ceva de genu .. (threadu)

 

Pe foarte scurt: Particip la un concurs si pot castiga o carte interesanta , dar am nevoie de cateva voturi doar.

 

 

Trebuie doar sa intrati aici : http://www.tophabits.ro/blog/votati-clipur...i-motivationale , dai scrool si votati CRISTIAN STEFAN in josul pg , (bifati langa numele meu si dai vote)

 

 

Acest proces la 3-4 secunde , mai mult nu!

 

 

 

Asa ca va rog frumos , daca aveti 3-4 secunde libere sa faceti asta pentru mine , chiar vreau sa castig si m-am gandit ca asta este singurul mod , daca aplez la voi , aici.

 

Va multumesc mult si multa bafta!

 

 

 

Respect

 

-Cristi Stefan

Edited by Frusciante:X
Link to comment
Share on other sites

Pentru ca un concurs ar trebui sa fie castigat pe meritul participantilor, nu pe cati oameni cu 3 secunde libere cunoaste fiecare dintre ei. Parerea Mea ™.

 

Visez la un RGC in care se vor interzice prin regulament genul asta de topic-uri. Chiar daca cersesc voturi pentru Eurovision.

 

O carte , omule ! ....

Edited by ramurel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest EvilCat
Pentru ca un concurs ar trebui sa fie castigat pe meritul participantilor, nu pe cati oameni cu 3 secunde libere cunoaste fiecare dintre ei. Parerea Mea .

 

Visez la un RGC in care se vor interzice prin regulament genul asta de topic-uri. Chiar daca cersesc voturi pentru Eurovision.

 

 

 

Noi sa fim sanatosi. :) Las, pentru o carte acolo si doar nu te obliga sa votezi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Dave the Barbarian

Marketing zici, ã? Trișezi și te mai dai și-n stambã. Din partea mea n-ai niciun vot. Primești ”10-15 voturi”, dar nu, ca lumea citește si totuși nu voteazã. Sã fii sãnãtos tu și RGC-ul tãu.

Makes you wonder...

Link to comment
Share on other sites

Guest Dave the Barbarian
Sincer nu am avut chef sa votez da cand am citit comentu tau si a altor cativa ca tine numa de-a Dracu am votat.

Ești heitãr. Bun așa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.