www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Sa Ne Batem In Liste De Messenger


Guest om__bun
 Share

Recommended Posts

Guest om__bun

Una dintre urmarile faptului ca sunt de ceva vreme membru rgc (dar si al altor site-uri de acest gen) este faptul ca s-a marit in mod drastic numarul celor pe care ii am in lista de messenger... :)

 

Ca sa va conving atasez poza urmatoare in care se vede ca sunt 112 useri + inca 7 care se afla in zona vip... :)

 

voi aveti cu ce va lauda?.... :)

post-180-1144078903_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Sylviu

io am vro 85.. dintre ei sunt unii care au cate 5 id-uri.. unii cu care nu am vb decat o data, cand mi-au dat id-u.. nush dak vorbesc cu 20-25 de oameni in mod regulat..

Link to comment
Share on other sites

Guest om__bun

mda...dupa ultimele update-uri am ajuns la impresionantul numar de 171...suficient insa pentru a ocupa un meritos loc 3..dupa cum am socotit eu in urma posturilor de pana acuma.... :)

nici io nu vorbesc cu toti..normal...si nu prea mai dau mesaje de grup..pentru ca mi s-a intamplat de mai multe ori sa primesc foarte multe raspunsuri..si avand o janghina de computer...mi l-au blocat si a trebuit restartat... :)

 

...precizez ca mai sunt si persoane pe care le-am cam plictisit cu insistenta mea(uneori prosteasca)si fata de care imi cer scuze pe calea asta...

...si era sa uit..am scos o gramada din lista...dintre care 99% fete al caror id il aveam de pe site-uri din astea mai deocheate...de intalniri.. :( ...si un singur baiat..de pe site-ul asta..nu-i zic numele..care s-a suparat odata cand am dat un anunt in care intrebam despre un acord mai ciudat.... :)

 

p.s 1.....la ignore..nu am pe nimeni...si nu practic asta..asa ca daca vreti sa ma injurati...nu aveti teama...isi vor atinge sigur tinta.. B)

2..astept si adminii...daca nu e secret..normal..;)

Edited by om__bun
Link to comment
Share on other sites

Guest Ascina

mai... eu am vreo 6.203.495.218 ... am castigat sau nu? :(:)

 

dintre care vreo 6.203.495.167 sunt in ignore :):)B)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.