www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Sa Ne Batem In Liste De Messenger


Guest om__bun
 Share

Recommended Posts

Guest miriapod

not among those 10, huh?

 

you're so mean. you probably think this song is about you :)

Edited by miriapod
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest om__bun

Bai George ...acolo in lista ta , apare VIP, cam cine ar fi ala?

 

salut..buna intrebare...sunt mai multe persoane acolo...sora-mea,prietenul ei,verisorii + inca altii mai in varsta carora nu ma pot adresa decat cu dumneavoastra :)..am facut rubrica aia ptr a nu trimite mass-uri aiurea si sa deranjez..insa de ceva vreme nu mai deranjez decat colegii cu astfel de masaje . :) ..oricum,marea majoritate de acolo au treaba cu muzica..:)

Edited by om__bun
Link to comment
Share on other sites

iaca si lista mea . io n-am pe nimeni la ignore :) dar as putea avea . ma rog, oricum de obicei stau cu iconul de busy si astept sa fiu abordat (cu foarte putine exceptii, la oamenii pentru care am oarescare afinitati :) ) , daca e nevoie de sfaturile mele intelepte :)

post-384-1145796550_thumb.jpg

Edited by serban
Link to comment
Share on other sites

Guest rhcp_guitarist

eu nu-s cu impartitul in categorii,deci toti cei 103 sunt la gramada :) dar sincer cred ca vorbesc cam cu 20 pe rand din toti acestia si pe unii chiar nu am tupeu sa ii contactez,ca sunt mai mari,si eu-s mica si na,nu vreau tigai in cap :)

Link to comment
Share on other sites

Guest miriapod

o singura mama cu trei iduri :)

 

but dont deny the neveste :)

vladi..tu ce-ai patit? have you tried a reinstall? :)

 

(romglish, deah deah)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

bai nenii aia care dati poze cu liste de mess...sunteti...gizaz...e penibil ce faceti aici ma...in primul rand...credeti ca impresioneaza pe careva cati aveti voi in lista ? NU....oricum vorbiti cu 25 30 maaxxxiiimm din toata gloata aia de acolo.....si in AL-2-LEA rand pot sa va demonstrez ca poti sa iti bagi in lista cati oameni vrei tu...de aceea jmekerii au inventat programe de grafica...u idi***...

 

UITE CE POTI SA FACI CU BANALUL PAINT...asa ca de unde nu stim noi dragi tovarasi ca dvs nu ati aplicat aceeeeeasi tehnica de imbalsamare a imaginilor cum am facut si eu acum huh ?....dragilor..ma indoiesc ca eu as avea in lista de trei ori populatia romaniei..pretty duuh..nu`i asa ?

 

 

 

SUGEREZ CU TARIE CA ACEST TOPIC SA FIE STRERS PT CA OCUPA SPATIU UTIL PT NISTE INFORMATII BUNE SI DE FOLOS SI DUPA CE CA E DE CITIT ATAT PE FORUMUL ASTA MAI BAGATI SI VOI CRETIIINAAAATAAATI DE GENU HAI SA NE BATEM IN LISTE DE MESSENGER...INVOLUTIA...ASTA SUNTETI.

post-1324-1148600564_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.