www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Nr Membri


dass101
 Share

Recommended Posts

Stiati ca forumul nostru, din 1520 de membri inregistrati, are aproape 600 de membri fara nici un post? Si multe din ele sint conturi f vechi. (Stiu, nu am ce face daca ma apuc de asemenea statistici :) ) Oare de ce s-a ajuns la situatia asta?

Exista vreo procedura prin care se suspenda conturile inactive de genul asta?

Link to comment
Share on other sites

Guest om__bun

Eu zic sa renuntam la ei. Sa ramana cine e de-al nostru, cine nu......

 

Nu va grabiti voi sa-i judecati.... :) ..daca va intereseaza si parerea mea...sa stearga primul cont acea persoana care a postat in fiecare zi... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest _Theo_

Nu va grabiti voi sa-i judecati.... :) ..daca va intereseaza si parerea mea...sa stearga primul cont acea persoana care a postat in fiecare zi... :)

pai daca e s-o luam asa, mai toti astia activi au mai mult de average - 1 post/day. asa ca...off with their heads!

Link to comment
Share on other sites

Poate ca multi nu au nimic de spus dar poate totusi citesc zilnic forumul. Poate nu post-urile este un criteriu ci cand s-a logat ultima data.

Exact asta vroiam sa zic si eu. Sunt unii membri noi care sunt incepatori intr-al chitarei si deocamdata culeg informatii fara sa posteze.

Propunere: Contul unui membru inregistrat care nu se logheaza cel putin o data in trei luni consecutive se va autodistruge. :)

Urmare imediata: Tre' sa-mi iau neaparat un laptop. De saptamana asta incepe sezonul de teren si e posibil sa fiu departe de civilizatie si tehnologie moderna mai mult de trei luni. Asa-mi trebuie daca sar cu propuneri. :)

Link to comment
Share on other sites

rte' sa recunosc k mai am vreo 2 nume p-aici...am avut un ditamai banu'...shi mi-am bagat un program de hide i.p. ...shi am mai postat shi io...deci acu' nu mai e cazu' sa folosesc alte nume...mda am trishat...so what???...noroc q adminii ashtia drgutzi care mi-au scos banu mai repede decat era cazul...ms :)

Link to comment
Share on other sites

Guest _Theo_

Poate ca multi nu au nimic de spus dar poate totusi citesc zilnic forumul. Poate nu post-urile este un criteriu ci cand s-a logat ultima data.

ca sa citesti zilnic forumu nu iti tre user neaparat...decat daca vrei sa citesti gandurile razlete :) (care btw e my personal favorite)

Link to comment
Share on other sites

Guest _Theo_

:) faptul ca ai posturi nu te exclude de la nimic.

Pastreaza o exprimare decenta. Chiar nu vad nimic haios in postul tau.

si asta :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.