www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Video Jam Musaro Bolly


Musaro Adriano
 Share

Recommended Posts

salut baieti, impreuna cu bolly am tras 2 video asa la distractie, nimic deosebit, o noutate de fapt pe forum, un video jam session.

Ne am distrat ce sa mai, mai mult sa tras sa ne amintim si noi de esperienta aceasta si am hotarat sal postam sa va distrati si voi. :)

Cu ocasia aceasta multumesc rgc prin care am strans foarte multe prietenie deosebite, si nu in ultimu loc aurez la toti prieteni de pe aici sanatate multa si bucurii!!!

Numai bine. :)

Post scriptum: Si piatre sunt binevenite!! :)

Link to comment
Share on other sites

Foarte, foarte tare  :) Bolly e cu shred-ul, Adriano e cu feeling-ul :) Super!

 

Bolly, cum se simte JEM-ul fata de Ibanezul tau?

Edited by zzz
Link to comment
Share on other sites

mama ce surpriza placuta!!!

vin acasa si gasesc jam video si o gramada de feedback pozitiv :D

....multumim mult tuturor ca ati avut rabdare sa ne ascultati aberatiile :D ..deh..duminica dimineata..nespalati pe ochi ;) ..pan la urma este un video cinstit.2 buni prieteni si 2 chitari :)

@zzz:nu sunt cu shred-ul man..chitara si tonul mi-au permis un pic de giumbusluc.pe de alta parte adriano a cantat direct in head :) ...este mult muuuult mai dificil...m-am convins si eu ce inseamna sa canti pe statie si pe proc :D

jem-ul e o chitara f misto...ca orice ibanez japan de altfel.

acestea fiind zise..multumim mult...v-am lasat..plec la munte..numai bine!

:)

Link to comment
Share on other sites

Merci la toti pentru coment, in postare mea de fapt am uitat sal multumesc pe bolly, a venit pana in ploiesti pentru sa cantam impreuna :) , si nu in ultim rand se aceapta si critici, nu ne suparam, se vede clar ca video insine nu este cine stie ce, cum ar zice cineva 'chitaristi de internet' dar important este ca ne am simtit foarte bine si ca ne am distrat. Speranta este sa se repeta din astea cat mai des cu mai multi prieteni de pe aici. Obligator este sa vina fiecaruia cu ceva de beut de calitate, fara benzina nu merge!! :) (acei din zona ardeal sunt rugati sa vina cu tzuica,,,)

@Bolly: tare de tot...nespalati la ochi, asa e bro, ai uitat sa mentionezi 'pilatura' de vin rosu si grappa (tzuica tescovina italianeste..) cu o sera inainte. De fapt trebuia sa tragem sambata sera dar ne am intors a casa cam cocosati, dar aceasta este alta povestea!! :)

Numai bine tuturor si merci!

Link to comment
Share on other sites

salut relu!

multumim mult pt cuvintele frumoase :)

si mie mi-ar fi placut sa ne vedem toti trei(mai ales ca noi doi nici nu ne cunoastem personal).

poate facem un G3( :) ) la vara..dupa ce scap si eu de triatlon(sesiune-licenta-nunta) :)

pana una alta poate mai punem de un jam mic pe forum.

numai bine!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.