www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 24 - Backing Track Si Inscrieri


Cosu
 Share

Recommended Posts

Guest guitarista

Tare de tot Guitarista...

Unde ai stat pana acum... ? :)

 

 

pentru mine chitara nu e pe primul loc...e doar o pasiune...am inceput la 13 ani...acum am 19.La inceput am studiat de una singura dar de 2 ani fac mai serios cu un profesor super bun din Tm...posteaza si el pe aici pe forum...dar doar vinde scule(Loris)

i-am spus sa se bage si el aici la duel,dar nu vrea....zice ca vremea lui a trecut :) ....e mai glumet din fire..

nici eu nu as fi postat ,dar azi mi-a ajuns rocktron-ul si vroiam sa vad cum suna pe o pieasa....si eram curioasa daca va place....

Link to comment
Share on other sites

vorba lu phil anselmo: "we're heavy metal, man, we're f***ing heavy metal" :):) . iaca si varianta mea, cu niste riffuri complet diferite de piesa originala.

Link to comment
Share on other sites

as vrea - daca moderatorii sunt de acord - sa mi se inlocuiasca prima varianta cu cea postata acum. e vorba de EXACT aceeasi piesa, numai re-egalizata (oleaca mai mult bas la ritm). cred ca o astfel de schimbare nu incalca in nici un fel regulamentul (eram prea obosit ieri cand am postat si nu am dat boxele mai tare sa imi dau seama ca trebuie re-egalizat). danke schön anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.