www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Deblocare Telefon


George
 Share

Recommended Posts

Am un SPV 500 luat de la Orange pe oferta acum 1 an. As vrea sa-l trec pe Connex dar nu gasesc pe nimeni sa-l deblocheze la un pret decent. Toti se arunca la preturi de peste 1 milion. Pana si pe siturile de deblocare internationale e doar 20 E. Doar ca nu am card sa platesc... Stie cineva sa-l deblocheze la un pret decent, pana in 500 000?

Link to comment
Share on other sites

Pisica mea are pietre la rinichi .. nu stiti pe cineva care ...

As vrea sa bag divort .. nu stiti un avocat care ....

Usa de la baie scartaie ... caut o vaselina care sa ...

Mi-am pus termopan si apa se infiltreaza ... nu stiti un ...

 

Eventual cineva care sa le rezolve pe toate ... nu am decat 500 de ....

Link to comment
Share on other sites

george mane google it ca gasesti usor. te asigur! vezi ca intra in categoria warez manevra asta asa ca nu voi da mai multe detalii.

 

offtopic: eu as zice sa nu mai sariti asa pe om. Daca e forum de chitaristi asta inseamna ca fiecare dintre cei logati aici stiu DOAR sa cante la chitara? :)

Link to comment
Share on other sites

Hai ma nu fiti rai. Nu e nimic deplasat. Am cerut ajutor doar. Mi-am facut bine temele inainte sa postez. Am sunat multi oameni. Nu e warez ptr ca telefonul e cumparat cu acte iar Orange nu asigura serviciul asta de deblocare. Insa nu interzice deblocarea, serviciul asta fiind oferit legal de mai multe firme interne sau externe. Problema mea e ca nu gasesc mai ieftin....

Link to comment
Share on other sites

Eu din cate am inteles nu ai voie sa intalezi anumite softuri pe el. Nu stiu cum si ce, ca nu mai tin minte, insa programele necesare deblocarii "home-made" era cam... dubioase. Totusi sa nu uitam ca poti sa pescuiesti si cu undita, insa si cu dinamita(which is quite illegal). Acum s-ar putea sa ma insel... ca nu am executat eu operatiunea, insa eu iti zic ce tin minte.

Link to comment
Share on other sites

vezi ca poti sa-l deblochezi chiar tu! are un prieten de-al meu si asa l-a deblocat! ma rog n-am un site sa-ti zic, dar stiu sigur ca sunt...internationale desigur dar ti se da pas cu pas cum sa faci;

PS: iti trebuie cablu de date

Link to comment
Share on other sites

vezi ca poti sa-l deblochezi chiar tu! are un prieten de-al meu si asa l-a deblocat! ma rog n-am un site sa-ti zic, dar stiu sigur ca sunt...internationale desigur dar ti se da pas cu pas cum sa faci;

PS: iti trebuie cablu de date

 

 

Am cablu. Poti sa-mi dai si mie un PM cu un ID ceva de la prietenul tau?

 

Mersi.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.