www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Boss Fs-6


winci
 Share

Recommended Posts

N-as pute sa-ti raspund exact la intrebarea ta dar cred ca merge pt. ca are cate doua comutatoare pt. ambele footswitsuri, unul pt. polaritate si celalalt pt momentary-latch, deci nici un alt footswits n-are cum sa stie mai mult. Are 3 iesiri, doua separat pt ch.A si B si o iesire pt jack stereo pentru ambele switsuri.

De aici am luat descrierea

Description:

Two switches in one, BOSSs new FS-6 combines latch- and momentary-type switching into one unit. With two switches conveniently housed side-by-side, the FS-6 allows each switch to be set for latch or momentary operation. Pick the configuration that best suits your playing style and setup.

 

 

Ma intereseaza si schimb cu pedala de expresie, de preferinta Line 6 EX1, sau alta pedala de expresie compatibila cu POD XT Live

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pentru posesorii de Boss GT-8, GT-6, GT-PRO, GS-10, GT-6B, VG-8, VG-88 V-Bass, ME-50 si ME-50B, ofer pt. vanzare o pedala dubla foot swits Boss FS-6 Dual Footswits, noua, nefolosita + cablu 4m la un pret de 100 RON.

 

Ma intereseaza la modul serios footswitch-ul, daca nu l-ai dat deja.

In caz ca da, astept un reply, pt. a-ti trimite datele mele.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.