www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Mai Aduce Cineva In Romania Efecte Danelectro?


gigimarga
 Share

Recommended Posts

Imi tot fac cu ochiul efectele din noua serie de la Danelectro, mai ales Univibe-ul (care-i facut cu tot dichisul, adica bec + 4 LDR in cutie neagra de tabla) si Transparent Overdrive, insa nu le gasesc deloc pe la noi.

 

L-am tot intrebat pe dl. Cristi Grosu cand le aduce, dar pana acum nici un semn.

 

Ati mai vazut prin vreun magazin romanesc efecte Danelectro (nu neaparat in Bucuresti...)?

 

Numai bine!

Link to comment
Share on other sites

Daca vrei sa te risti fara sa le incerci inainte poti sa le comanzi de pe Banzai. si transportul e de vreo 5-6 euro. si te duce la acelasi pret cu cat l-ai cumpara din romania.. poate chiar mai putin :) in functie de cat baga fiecare :)

 

numai 5-6 euro??

suna bine...multam de idee :)

Link to comment
Share on other sites

Imi tot fac cu ochiul efectele din noua serie de la Danelectro, mai ales Univibe-ul (care-i facut cu tot dichisul, adica bec + 4 LDR in cutie neagra de tabla) si Transparent Overdrive, insa nu le gasesc deloc pe la noi.

 

L-am tot intrebat pe dl. Cristi Grosu cand le aduce, dar pana acum nici un semn.

 

Ati mai vazut prin vreun magazin romanesc efecte Danelectro (nu neaparat in Bucuresti...)?

 

Numai bine!

daca e dealer Danelectro, sigur aduce

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.