www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 21 - Backing Track Si Inscrieri


Cosu
 Share

Recommended Posts

Guest warlock

scrie in regulament ca nui voie, daca tin minte bine, si nu am de gand sa atentez la incalcarea lui....

 

 

iisuse ciuci, sfatu meu e sa asculti mai mult backing trackul, ca ai 2 saptamani la dispozitie ce naiba...

no offense si da ghitara mai incet.! :)

Link to comment
Share on other sites

Scuzele mele pt. ca nu mai reusesc sa postez pe forum ca am avut o gramada de treaba cu serviciul :( . Incer pe cat de mult pot macar sa mai trag cate o piesa. Si vorbind de piese uite ca mi-am luat inimioara in dintzisori si am postat si eu la acest duel . Bineinteles acesta fiind prima mea incercare de dueluri. Sper sa va placa si sa nu am un start prost B) . Am niste emotzii de numa. Si acuma sa iau si eu piesele puse de voi la acest duel sa ascult ca nu am vrut sa fiu influientzat pana nu inregistrez piesa mea :) . Nu datzi cu rosii pls. :):)

 

--- si iata si piesa ----

Edited by Marius T
Link to comment
Share on other sites

"... piesa-i gata, trag oblonul, vaai, ce noapte e afara :) ,

daca v-a placut bufonul, mai poftiti si maine seara!" - scuzati deturnarea replicii originale...

Link to comment
Share on other sites

hehe influientze joe satriani :)

 

Pai da, mie imi place foarte mult Satriani, iar pe negativ se cam cerea ceva in genul lui... oricum, eu sunt la ani lumina distanta de el, dar am incercat sa fac si eu ceva-ceva...

Link to comment
Share on other sites

Guest Baumwolle

Depinde cum privesti problema.Din punctul de vedere al participarii se pare ca se mentine, nivelul este in crestere, dar interesul membrilor scade...Unde sunt cele aproximativ 70 de voturi de la duelurile anterioare? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.