www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Din Categoria "cat De Albastru Poti Sa Fi?"


Recommended Posts

Backing track ..si eu hop peste el cu chitarusha mea....

E'nregistrat cu Audacity ... de o calitate proasta zic eu ..deoarece in afara de record , stop ,play si export nu prea mai jtiu sa fac altceva in el.... dar oricum asa ca idee.

 

Am si vreo 2 greseli ( sigur mai multe dar doar 2 am sesizat eu )

 

Sa sune :)

 

Link to comment
Share on other sites

Guest .Snake.

Frumos. Despre greseli, toata lumea greseste, mai ales daca improvizai. Eu am sesizat nish note "rele" care leai putea face sa sune mult mai bine dak ai continua o idee cu ele si ai ateriza in note "bune". Ah si incearca sa canti mai vioi, si am auzit si note lasate cam suspendat, incearca vibratto. No, cam atat, sper ca te ajuta ! :) noroace

Link to comment
Share on other sites

mersi pt. feedback (posts) ... I still have a very long way to go :)

tonul nu prea e warm ...dar am denumit improvizatia la repezeala ...probabil tot la fel e si improvizat... cateodata parca intru in transa si notele curg bine iar cateodata ...cand incerc sa mentin ceva ce nu mai pot mentine o dau pe naspa si scap note aiurea de care is constient ca nu au ce cauta sau macar de le-as repara.

 

Mai revin cu ceva improvizatii ...blues...I'm stuck in this thing called blues and just can't let go of it. So at least I should improove it. Right ? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 9 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.