www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Haine De Rockeri Online


Demos
 Share

Recommended Posts

Guest ExTrode
Salutare , stie careva niste magazine online de haine de rockeri . Multumesc frumos . :)

multumesc ca m-ai facut sa rad pe ziua de azi

 

da... haine de blues stie cineva de unde se pot cumpara?

Edited by ExTrode
Link to comment
Share on other sites

De pe bestial mi-au venit si intr-o saptamana si in 3-4 zile iar o data nu mi-a venit deloc. Vezi ce faci cu avizu daca nu vine in posta cand ar fi cazul sa ajunga dupa spusele celor de le bestial du-te la posta ca mie desteptii aia mi-au trimis avizul dupa 1 saptamana...si ma duc a 2-a zi si imi zic ca mi-au trimis comanda inapoi ca a stat prea mult.

Link to comment
Share on other sites

depinde si daca au in stoc ce vrei sa cumperi.

 

odata am stat o luna sa vina un hanorac si un tricou.

 

dar daca au in stoc, vin cam in 4 zile, cum zice si bones, sau depinde daca prinzi sau nu ziua cand pleaca posta, ca daca faci comanda la o zi dupa ce a plecat posta cu coletele astepti tura urmatoare (tot in jur de cateva zile) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest element
o geaca de piele cam ca aia din poza mi-am luat eu acum vreo 2 ani de la magazinul Antilopa. fac si la comanda

 

Au un magazin de desfacere(cel putin aveau) vis-a-vis de piata Progresu.

 

www.antilopa.go.ro

 

Thanks!

 

Cand s-o face mai rece o sa fac o vizita p'acolo. Da' calitativ cum e?

Link to comment
Share on other sites

Guest EvilCat

De obicei trimit e-mail. Na io cum is din Timisoara, boierime :)) ma duc direct acolo. Dar stiu de la cunostiinta ce iti dau mail, te anunta si daca il mai au sau nu in stoc.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest EldesT

A comandat cinva de pe aici dp bestial.ro tricouri?(25-40ron) daca da puteti sa imi spuneti daca is de calitate buna,sau devin carpe dupa 1 luna de folosire?

Edited by EldesT
Link to comment
Share on other sites

la alea ieftine materialul e subtire, se vede prin el la dak te uiti la lumina, devin carpe dupa vreo 2-3 luni, se cam labarteaza, intra la apa, de cele scumpe eu nu stiu.

 

Am unu care m-a tinut vreo 4 ani, dar e plin de gauri si abia se mai distinge ce scrie pe el (e vintage domn'le) :)

Link to comment
Share on other sites

A comandat cinva de pe aici dp bestial.ro tricouri?(25-40ron) daca da puteti sa imi spuneti daca is de calitate buna,sau devin carpe dupa 1 luna de folosire?

 

Depinde. Oricum nu sunt de o calitate ireprosabila. Daca ai de gand sa le porti zilnic, uzura va interveni destul de usor. Daca nu, or trai ele mai mult.

 

Eu am luat de la ei si pt cat am platit consider ca atat face.

Link to comment
Share on other sites

Guest EvilCat
A comandat cinva de pe aici dp bestial.ro tricouri?(25-40ron) daca da puteti sa imi spuneti daca is de calitate buna,sau devin carpe dupa 1 luna de folosire?

 

De obicei diferenta intre cele de 16 roni si alea de 25 [la alea normale, nu la Italia sau nu mai stiu ce] e doar imprimeul mai mare si mai colorat.Materialul e la fel. Cine stie, cunoaste :))

Eu imi vand toate tricourile cu formatii. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.