www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Aduce Cineva Artec In Romania?


Recommended Posts

am delay d la ei, probabil ma bag si la un chorus :P:)

 

din ce-am auzit, chorusul e cam subtirel si fad... (recomand rocktron deep blue :) :) ), dar chiar ma tenteaza delayu', compu' si wah-u' si probabil phase shifter-ul.... nush ce sa zic de soloist distorsion, in clipuri suna bine, dar ar trebui sa cant pe ea ca sa-mi dau seama de dinamica, 70's blender iarasi suna f placut :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
:) de la jumatatea lui august,doar :)

tre adus freight collect din China (asa am aflat ca nu se fac in Korea)

I'll keep you posted

 

Ai idee cam cand ajung, mie imi trebuie pana cel tarziu pe 12 ca pe 13 plec din Bucuresti la un festival si nu vreau sa ma car cu G Sharp-ul dupa mine?

Link to comment
Share on other sites

imi cer scuze ca ma inoportunez,dar antivirusul meu blocheaza accesul la siteul dvs.care sa fie problema?spune "there are active threads on this page" si nu pot vedea continutul paginii

later edit:suspect..comentase cineva cu un site music nu stiu cum...la postul ala am dat reply

Edited by Squier
Link to comment
Share on other sites

Guest Clape
imi cer scuze ca ma inoportunez,dar antivirusul meu blocheaza accesul la siteul dvs.care sa fie problema?spune "there are active threads on this page" si nu pot vedea continutul paginii

later edit:suspect..comentase cineva cu un site music nu stiu cum...la postul ala am dat reply

 

A sters adminul topicul ... Cica reclama ... Anyway ... http://musicart.ro era siteul ... Try again ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.