www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 16 - Votare si comentarii


cearny
 Share

Duel 16 - Votare si comentarii  

31 members have voted

  1. 1. Alegeti interpretarea preferata

    • devolision
      0
    • ciuci
      0
    • jacksonman
      10
    • hututui
      2
    • Baumwolle
      3
    • spyked88
      7
    • un om
      2
    • Gix
      7


Recommended Posts

Guest Baumwolle

Am ascultat si eu...Here goes:

 

 

Devolision, ai o tehnica foarte curata, controlezi bine corzile.Aici e un plus.Totusi, mi s-a parut ca ai fost cam pe langa negativ, improvizatia ta ar fi mers mai bine pe un al stil poate...Nu stiu.Felicitari oricum!

 

Ciuci, mult mai bine decat la duelul de saptamana trecuta.Ai niste pasaje foarte misto, insa si unele care nu prea au ce cauta si asta strica aspectul intregii piese.Ai grija cu bend-urile si nu te lasa!

 

Jacksonman, inceputul este extraordinar doar daca nu ma gandesc la negativ...Partea dintre 0:22-1:00 imi place foarte tare, dupa care iar intri cu tema de la inceput, care singura nu e rea deloc, dar cu negativul asta...In ansamblu, mi-au placut partile de pe "refrenul" melodiei originale.Felicitari!

 

Hututui, cam speechless... :)

 

Spyked...tie nu ti se spune cumva Bibi Regele? :)

 

Un Om, cam long time no see. :) Foarte frumos, mi-a placut!Bravo!

 

Gix, nici la tine nu prea am ce sa comentez...Felicitari!

 

Votul meu se duce catre Spyked, nu pentru ca ceilalti ar fi fost mai slabi, ci pentru ca a apasat butonul de la coarda sensibila. B)

 

Clasament: 1. Spyked, Hututui, Gix, Un Om 2. Jacksonman 3. Devolision 4. Ciuci

 

Felicitari! :(

Link to comment
Share on other sites

Nu o sa stau sa spun cate ceva despre fiecare. O sa ma rezum la asta: Gix si Un_Om sunet curat, joaca in game, Spyked_anu ala misto :) interesanta tema, frumos suna, Jacksonman - ceva original cu tema d blues, funk and nasty shit, mi-a placut.

Votul e la...la mine. Ce conteaza cu cine votez?

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Un oarece clasament.

 

- ciuci - bine, da' stiu ca erai suparat rau cand ai inceput piesa. Saisprezecimile alea ... incearca sa te concentrezi mai mult pe melodie si mai putin pe viteza.

 

- baumwolle - nu e rau dar cam aspru...

 

- devolision - bun, dar stilul tau heavy si viteza chiar nu se potrivesc pe acest negativ... parerea mea :) Sper sa mai puna adminii un backtrack mai suparat in viitor...

 

- jacksonman - dupa mine back-ul asta inspira o linie mai simpla, mai directa. Un inceput si intermezzo-uri cam zgomotoase. Da-n rest suna bine, n-am ce zice...

 

- un om revine cu un nou sound :) Si cu acelasi stil inconfundabil. Chiar cu gherle, i-a iesit ceva interesant, as usual.

 

- hututui + spyked88 mi-au placut cam la fel, i-as fi votat pe ambii. Excelent sound si stil. Se cheama vot insa pentru ultimul, doar cu 0.01% mai interesant :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.