www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

cumpar chitara electrica


stelica
 Share

Recommended Posts

cumpar chitara electrica-snica.orice orice,astept oferte

dracu' ma pus sa vand si acum caut ca un turbat. :)

haide, c-am obosit,vreau chitara chitara,halatu halatu,cat e halatu

beau si-astept

De vanzare chitara electrica Ibanez GRX 70, stare impecabila, culoare gri metalizat, la cerere trimit si poze. Pretul este 250 Euro, cu husa (gig-bag) si curea originale Ibanez.

Link to comment
Share on other sites

devine interesant

e set neck?

corp mahon griff mahon?

ca daca da, banu e spre propitar

bine nu tot ,vedem negociem

este set neck ca orice les paul, cat despre lemn nush , stai un pik sa ma informez si te anuntz indata.

ps:stelica am devenit oficiul de informatii pt tine cand pe un forum cand pe altu :) .

 

 

dupa 5 min: ba am cautat si n-am resusit sa vad din ce e facuta ,pana mea...ori astepti pina luni cand o sa-i raspunda george, ori cauta si tu pe net , ORI DA_I CU BAUTURA INCONTINURAE CA DOAR E SAMBATA SEARA< E CIRCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC

Edited by pixy
Link to comment
Share on other sites

este set neck ca orice les paul, cat despre lemn nush , stai un pik sa ma informez si te anuntz indata.

ps:stelica am devenit oficiul de informatii pt tine cand pe un forum cand pe altu :) .

dupa 5 min: ba am cautat si n-am resusit sa vad din ce e facuta ,pana mea...ori astepti pina luni cand o sa-i raspunda george, ori cauta si tu pe net , ORI DA_I CU BAUTURA INCONTINURAE CA DOAR E SAMBATA SEARA< E CIRCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC

 

sa traiesti dau de baut

 

Nici io nu stiu nimic de lemn. Ai noroc ca sunt la soacra-mea pe net ca altfel asteptai pana luni :)) Io am luat-o direct din magazin pe cea care mi-a placut cel mai mult la mana, nu stiu mai nimic de caracteristici tehnice. E luata din germanica, nu e jaf.

 

da-mi nr. de telefon si te sun maine,serios

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

am gasit eu la un moment dat pe net info despre J&D-ul lu george si aparent este din Alder corpul, griful nush. have phun.

 

10 min later edit: am gasit chitara pe un site si anume aici si se pare ca nici ei nu stiu din ce e facuta. Check it out.

Edited by p_aciulea
Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

Am cintat si eu pe chitara. E foarte misto. Eu zic sa o incerci.

 

 

doar odata !!! ai cantat pe chitara??? :) poate doar odata ai cantat pe chitara lu George :)

 

check spelling once in a while :)

Link to comment
Share on other sites

Salut Stelica. Scuze ca n-am foost disponibil duminica. M-am gandit serios si nu vreau sa te incurc si nici sa ma incurci tu pe mine. Ca sa nu-ti ocup degeaba thread-ul, iti dau ultima oferta:500 E asa cum e ea acum. Ca sa te complici doar cu 81 din bridge prea mult, oricum va trebui sa mai cumperi candva inca o doza EMG. Combinatia activ-pasiv e posibila, dar nu e prea stralucita. Iar eu as ramane cu o doza si fara destui bani sa-mi iau allta chitara. Iar 89 mi se pare o daza stralucita, una din cele mai flexibile si cu un sound foarte foarte bun. E greu sa gasesti ceva mai bun. Chitara in forma asta suna aproape de perfect si e extrem de versatila. Mie imi e foarte buna si nu tin neaparat s-o dau. O fac doar din nebunia asta pe care o avem multi cu schimbatul sculelor. :)

Link to comment
Share on other sites

salut stelica. uite io vand o copie de Gibson SG in stare buna.. cu corzi Gibson de 0.9. dozele sunt alea din fabrica si sunt slabute da daca le schimbi cu ceva mai calumea o sa ai o chitara foarte buna. are gatu comod si destul de rapid. lemnu e bun da nu ma intreba ce e. cred ca e arin da nu sunt sigur. pret : 6.5 mil negociabil.

 

post-238-1135105419_thumb.jpgpost-238-1135105578_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.