www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ce cabluri imi recomandati ?


varu' maftei
 Share

Recommended Posts

Guest om__bun

Nu ma intereseaza ceva foarte profi (din cauza pretului, of course), vreau ceva bun si ieftin :) . Deci: marca, pret, unde gasesc ?

io mi-am luat acum vreo 2 saptamani un cablu de 5 m stereo cu 18 000 m + 2 mufe cate 35 000 ..in total 160 000.Aveau si gata facut,dar era 230 000 parca...nu este marca,iti dai seama,dar nu baga zgomot.L-am cumparat de la Universitate,magazinul de langa statui..:)

Link to comment
Share on other sites

Stagg 6m 210 000 lei. Este ok. L-am luat din cluj de la mag. Korg.

Eu am un Stagg de 8m din acela imbracat in material textil si mi se pare ca face ceva zgomot.Acum nu am stat sa ascult ce zgomot fac alte cabluri sa fac o diferenta.Poate sunt eu prea pretentios! Si eu caut un cablu sanatos chiar daca poate e mai scump.

Link to comment
Share on other sites

Stagg 6m 210 000 lei. Este ok. L-am luat din cluj de la mag. Korg.

 

oau.....ce tare ii, arata solid,mai ales mufle ... tre sa imi iau si io unu :).... ca am deala de la vitacom si mi se pare foarte prost...si nici ala care lam primit cu chitara nui prea sanatos :-?

...ti so stricat vreun cablu deala stagg, si daca da, dupa cat timp?....cum ii de bine ecranat? ....

Edited by ciuci
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.